سونو تخمک گذاری

سلام مامانای عزیز
من تازه وارد شدم .من پریدیم نامنظم هست میخام برم برم سونو تخمک انجام بدم برا نی نی دار شدن.میخوام برم سونو اما نمیدونم زمان انجامش کی هست با توجه با نامنظم بودنم که گاه دو الی سه روز کم وزیاد میشه

سلام عزیزم،باید صبر کنی پریود بشی دوازده یا سیزده روز بعد میرید سونو انجام میدید تا دکتر ببینه تخمک غالب برای باروری دارید یا نه،بعدشم فکر نمیکنم دو سه روز عقب یا جلو انداختن جزء قاعدگی نامنظم حساب بشه تقریبا منظمه،،،،زیر نظر دکتر هستید؟

1 Likes

من رفتم انجام دادم دکترم بهم گفت باید روز،۱۶پریودم برم .

سلام عزیزم
خوش اومدین به مامی گپ :rose:
عزیزم بهتره زیر نظر یک پزشک باشید تا براتون آزمایش های لازم رو بنویسه

معمولا روز 13 و 14 سیکل رو پزشکان توصیه می کنن… البته بعد از اینکه تاریخ سه پریودی آخر رو ازتون گرفتن… که سیکلتون مشخص بشه

1 Likes

سلام دوستای گلم
ممنون از جواباتون . رفتم ی دکتر بداخلاق و بی حوصله بهم گفت چون سه ماه آخر پریدی منظم داشتی نیاز به سونو نداری. گفتم روز تخمک گذاریم کی هس که اقدام کنم؟
گف کاری به تخمکگذاری نداشته باش بعد پریدی ی شب در میان اقدام کن…

چه دکتری بوده،شاید تخمک داشته باشی ولی سایزش مناسب نباشه واسه بارداری،شاید نیاز به تقویت داشته باشی

مثلا دکتر زنان بود اما اصلا جوابگو نبود! 3 تا سوال پرسیدم معترض شد که خ سوال میپرسم؟! متاسفانه این روزا دکترا هم انسانی کار نمیکنن… فعلا ماه اول بود که اقدام به بار دار شدن کردم نباید عجول باشم:star_struck:

آره عزیزم تا یه سال جا داری طبیعی باردار بشی

توکل بخدا دوست خوبم:kissing_heart:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.