سونوی چهار بعدی دادین؟

توبه کردم اما توبمو شکوندم :sob::sob::sob: چیکار کنم خدا منو ببخشه
چیکار کنم که توبه نشکنم :cry:

2 Likes

ب من بگو چیکارکردی ازخدا برات طلب بخشش میکنم:wink:قول

مگه تو غربالگری قیافه بچه مشخصه؟ فکر نکنم مشخص باشه

2 Likes

خیلی گرونه که

2 Likes

:joy::joy: خیلی ممنون

2 Likes

بستگی به جاش هم داره بهتره همون سونوگرافی که میخوای بری زنگ بزنی سوال کنی من بعد اینکه انجام دادم اجیم گفت یه سونوگرافیه دیگه ۳۷۰ گرفته ازش

3 Likes

از رو استخوان بندیش تشخیص میدن . همونجور که تیغه بینی رو میبینن استخوان فک بالا و پایین رو هم چک میکنن . من تو سونوم نوشته لبها در جای خود مشاهده شد یه همچین جمله ای.
آنومالی رو انجام دادی؟

نه ماه دیگه انجام میدم

1 Likes

به این چیزا فکر نکن . همینکه پشیمونی از گناهت خدا کمکت میکنه . خدا که به خاطر گناه تو یه بچه رو یه عمر مشکل دار نمیکنه .
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
هر وقت فکر اون گناه اومد تو ذهنت سریع برو سراغ قرآن و نماز اینجوری کم کم اون کاری که گناهه از چشمت میوفته و دیگه سراغش نمیری

خب ماه دیگه بهت همممه جزییاتشو میگه . وقتی کلیه هاشو مجاری ادرارشو و این چیزای کوچولوی داخل شکمشو چک میکنه و میبینه پس لباشو استخون فکشو راحتتر میبینه . فقط یه سونوگرافی خوب برو که دقیق نگاه کنه .
اگرم میدونی با سونو ۴ بعدی خیالت راحت میشه اونم انجام بده که بعدش دیگه استرس ازت دور بشه و فکر منفی نکنی

ممنون از دلداریت والا نمیدونم چه جوری بهش فکر نکنم . یهو میاد تو ذهنم . گاهی از ذهنم میره کامل اما یهو خوابشو میبینم و باز یادم میوفته :triumph: اخه چرا خوابشو میبینم
ولی باشه سعی میکنم دیگه بهش فکر نکنم ممنون

1 Likes

حالا ماه دیگه رفتم سونو به دکتر میگم بیشتر دقت کنه
دعا کن برام ممنون

1 Likes

اصلا نترس . منم کلی به چیزای عجیب غریب فکر میکردم . یه نینی سالم و خوشگل تو دلته . انشالله به سلامتی بغلش کنی :heart_eyes::kissing_heart:

ممنون گلم :sparkling_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.