سونوی واژینال

سلام بچه ها چطورین؟ من امروز روز 11 سیکلم بود دکترم واسم سونوی واژن نوشته بود رفتم گف ضخامت اندومتر و رحم در وضعیت عالی. تخمدان سمت راست دوتا فولیکول سایز 15داره…بنظرتون روز 11 سیکل فولیکول 15 کوچیک نیس؟ این ماهم دارویی مصرف نکردم برام لتزول نوشت از ماه بعد بخورم… ینی بدون قرص محرک تخمک گزاری 15 بود… پلیز راهنمایی

عزیزم فکر نکنم مشکلی داشته باشه خوبه احتمالا تا روز ۱۴_۱۵ سیکل هم رشد می‌کنه ولی خوب با مصرف اون داروها ان شاالله میرسه به ۲۰تا۲۴پس نگران نباش گلم من میشناسم چند نفر با تخمک زیر ۱۵ باردار شدن

1 Likes

مرسی عزیزم… دعا کنین واسم اگه به صلاحمه که باردار شم و جواب بگیرم:pray::pray::pray::rose:

1 Likes

ان شاالله که دامنت سبز بشه از اولاد سالم و صالح گلم توکل کن به خدا ان شاالله که زودی جواب بگیری و دل شاد بشی

1 Likes

سلام گلم . خواهری فکر نمیکنی یکم زود رفتی؟؟؟؟اخه دکتر من گفت روز ۱۳پریودی باید برم. شاید توام اونموقع رفته بودی سایزش بیشتر میشد. حالا اصلا واصلا استرس نداشته باش که برات سمّه.انشالله بحق زائرای پیاده حسیـــــن به زودی،زود خبر بارداریت رو میشنویم عزیزم

2 Likes

عزیزم من روز 12سیکل سونو کردم فولیکول بالغ16میل داشتم که دکترم گفت عالیه تا روز 14بزرگترم میشه

1 Likes

نمیدونم گلم دکترم گفت روز 11 سیکلم برم منم دیگ ب گفته ی ایشون این موقع رفتم… ممنون عزیزم بابت دعای قشنگت🙏

1 Likes

عه پس خوب بوده نگران نباشم. مرسی فداتشم

1 Likes

عزیزم فولیکول مناسب برای بارداری بالای 20 هستش ولی اصلا نگران نباش،شاید باردار شدی استرس نداشته باش چون خوب نیست ولی اگر هم نشدی،لتروزول رو سر ساعت بخور انشاالله به سایز مناسب میرسه

1 Likes

عزیز من یکی از آشناها با فولیکول ۱۴ باردار شد پس نباید نگران چیزی نباید باشه چون این دوستمون روز ۱۱ رفته تا روز ۱۴ ان شاالله بزرگتر هم میشه

1 Likes

گلم منم همین رو میگم،،،،،بهش میگم استرس نداشته باش انشاالله که نتیجه بگیری :blush:

2 Likes

ان شاالله فدات شم

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم

1 Likes

مرسی عزیزان از همتون که راهنمایی کردین سپاس گزارم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.