سونوی قد وزن هفته 29

من دیروز سونو انجام دادم دکتر گفت وزن نوزادم نصبت به ۲۹ هفته که باید ۱۳۰۰ خورده ای باشه کمه ۱۲۵۰گرمه خیلی نگرانم که چرا بچم رشدش کمه میشه بگین چیکار کنم وزن نی نیم بیشتر بشه😔 بچمم سرش بالاست پاهاش پایین کامل چرخیده خیلی نگرانم از دیروز دپرس شدم😔

عزیزم نگران نباشید در ماه آخر جنین وزن میگیره. تا هفته 36 امکان چرخش جنین هست.

1 Likes

سلام سمیرا جان
خودتو ناراحت نکن واسترسم نداشته باش
سونوتو ببر پیش دکترت اون مولتی ویتامین برات مینویسه وبعضی دارو که خودشون میدونن

1 Likes

عزيزم نگران نباش عروسمون خيلي كمتر بود وزن بچش ميگن كباب و فندق و بستني واسه وزن گيري جنين خوبه اگه قند نداري بستني بخور
كباب و فندق هم خيلي خوبه اينارو تو غذاي روزانت بزار

2 Likes

آشنامون وزن جنینش گفتن کمه
دکتر برا خانومه شیرخشک گفته بود بخوره
بچه ش به دنیا اومد بالای 3کیلو بود

1 Likes

سلام خانوم حکیمی نمیدونین چی برا رشد جنین خوبه که بخورم؟

بعضي دكترا يه پودر ميدن ك ماه اخر اگه وزن جنين كم باشه مادر ميخوره اسمش ليدي ميل
اصلا نگراني نداره ولي دكتر تجويز ميكنه

1 Likes

سلام عزیزم دکتر برام مولتی ویتامین نوشته بود هر روز میخوردم چون وزنم بالا رفته بود خودمم قبلش اضافه وزن داشتم گفت یه روز در میان بخور چون قند هم دارم کلا غذام گفت کم کنم حالا موندم بخورم نخورم چیکار کنم

بوی کباب بهم میخوره حالم بد میشه با اینکه ۲۹ هفتمه ولی بازم تهوع دارم فندق میخورم ولی بستی بخاطر قندم نمیتونم

1 Likes

جواب سونوتو بردی واسه دکتر عزیزم؟

دکتر من هفته ای یکبار هست انقدرم تو اون روز مراجعه کننده داره وقت نمیزاره تا به سوالام جواب بده کلیم سر این مسئله حرص میخورم

خب پزشکتو عوض کن عزیزم

1 Likes

حالا این هفته که دکترم اومد ازش دوباره بپرسم

1 Likes

حليم و ابگوشت هم خوبه
صبحها حتما شير خرما بخور
دكترمن بهم گفت حتما روزي يه دونه تخم مرغ ابپز كنم فقط زردشو بخورم واسه وزن بچه خوبه

1 Likes

پزشک خوب تو شهرمون خیلی کمه یکیم هست که خیلی تعریف میکنن ولی مرد هست خجالت میکشم برم پیشش بعد من ۱۰ ساله دکترم همین بوده کارش خوبه ولی وقت نمیزاره

اره ازش بپرس
چون قند هم داري بايد مواظب باشي فعلا خرما و شير و مغزيجات رو بخور ان شالله ني ني وزنش زياد ميشه :kissing_heart:

1 Likes

تخم مرغ میخورم همیشه حلیم ابگوشتم نه همیشه ولی گاهی خوردم من ابم بخورم چاق میشم😐

تا نی نیم بدنیا بیاد من ۱۰۰ بار مردم زنده شدم😭

1 Likes

عب نداره عزيزم منم زود چاق ميشم ولي به قول دكتر ميگه الان به فكر بچه باش بعد از زايمان وقت هست براي كم كردن
دكتر منم همين طوره خيلي دير وقت ميده خيلي سخته يه چيزي كه ميشم ميمونم چكاركنم

2 Likes

اره عزيزم حق داري
چون استراحتي هم هستي زودتر وزن ميگيري
غصه نخور عزيزم تا سونوتو به دكترت نشون ندادي اصلا نگران نباش همينا رو ك گفتم اگه تونستي كم كم بخور ان شالله وزنش خوب ميشه :heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.