سونوی انومالی

سلام.بچه ها تاحالا شده سونوی انومالی تو هفته ۱۷ جنسیت رو بگه پسر بعد دختر باشه!؟

سلام عزیزم
همیشه احتمال خطا توی آزمایش یا سونوگرافی هست اما تو این هفته احتمالش کمه و تقریبا دقیق هست البته بستگی به تبحر و دقت سونوگرافیست هم داره

اولا اینکه خب انومالی دقیق تره
دوما کم پیش میاد بگن پسر بعد دختر باشه چون از رو الت جنسی بچه تشخیص میدن
اما دختر ممکنه اشتباه کنن بعدا پسر بوده باشه

1 Likes

سلام بلع امکان هر چیزی هست به دوست من حتی تاسونوی اخر گفتن دختره اما بچه اش پسر بدنیا اومد. جدیدا هم به دختر عموی همسرم،گفتن دختره بازم پسر بود

وا پس ماها ک اولیمونه و سیسیمونی باید جور کنیم چیکار کنیم بگن دختره و پسر بشه یا برعکس بعد چیکار کنیم.

برای چی ممکنه بگن دختره ولی پسر میشه؟ از روی چی خطا میکنن؟

تو آنومالی معمولا دقیقه.ولی خواستی میتونی تا هفته ۲۰ صبرکنی و دقیقشو‌ مشخص میشه

ممنون گلم.

مهارت رادیولوژیسته،مهارتش زیاد باشه هفته ۱۳ هم میگه.

اینجایی ک من رفتم خیلی مجهز بود همسرمم اومد داخل نگاه میکرد همه چی بچه رو

نکنه دوباره مثل قدیم شده برعکس میگن جنسیت رو

نه عزیزم

عزیزم اشتباه تو همه قسمتی پیش میاد نه فقط سونو گرافی. اگر دکترش ماهر و باتجربه باشه درصد خطاش کمه. اماگاهی دانشجوای سونوگرافی هستن و یاتازه دکتر شدن و تجربه شون کمتره. ولی همیشه ام خطا میش نمیاد که. بنده خدادوستم کل سیسنونی دخترونه اش رو برد پس داد پسرونه گرفت. یکسریاشم پس نگرفتم نگه داشته برای بعدی

1 Likes

انشالله برای شما اشتباهی رخ نده عزیزم ما کفتم احتمال داره نه که حتمیه.شمافکر خودت رو درگیر این چیزا نکن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.