سونوگرافی nt

دوستان عزیزم سلام ، یازده هفته شش رو زمان خوبیه برای سونوگرافیnt که فردا انجام بدهم؟

دوستان الان من فردا میرم سیزده هفته یا دوازده هفته؟ امروز یازده هفته شش روز هست

بسلامتی عزیزم

1 Likes

شما هفته ی دوازده رو پر کردی
الان از فردا شما میری توی سیزده هفته
دوازده هفته و یک روزت میشه

1 Likes

من دوازده هفته و3روزبود رفتم.فک کنم12-13هفته بهترین وقتشه

1 Likes

الان دوازده هفته پرکردم یا دارم پر میکنم؟

دوازده هفته رو پر کردی
سیزده رو میخوای پر کنی

1 Likes

عزیزم شما 12 هفته رو پر کردی وارد سیزده میشی اما باید بگی من 12 هفته و یک روزمه مثلا

1 Likes

بله زمان مناسبی هست برای انجام سونوگرافی

1 Likes

نيلوفر جان
توي سونو ان تي جنسيتو كه تشخيص ميدن ، درسته ؟؟؟ ميشه بهش اعتماد كرد؟؟
هفته ١٣ به من گفتن ٨٠درصد دختره و براي قطعي شدن سه هفته ديگ بيا
ميتونم اعتماد كنم ك دختره حتما؟؟؟

نمیدونم عزیزم، همیشه احتمال خطا وجود داره بهتره همون سه هفته دیگه مراجعه کنید تا مطمئن بشید عزیزم

1 Likes

سونوگرافی nt چیه ؟؟

یکی از تست های غربالگری که برای مادران باردار در هفته یازدهم تا چهاردهم بارداری توصیه می شود، سونوگرافی NT می باشد. NT مخفف nuchal-translucency به معنای فضای شفاف پشت گردن است.

در طی این نوع سونوگرافی، متخصص مربوطه با بررسی ابعاد و اندازه های جنین، ابتلای او به بیماری سندروم داون و برخی از ناهنجاری های کروموزومی و مشکلات قلبی مادرزادی را بررسی می کند.

قبلا مادران تنها پس از به دنیا آمدن فرزندشان، متوجه نقص های مادرزادی و ژنتیکی در او می شدند، اما با این تکنولوژی جدید می توان قبل از ورود جنین به ماه چهارم جنینی، از ابتلای او به این ناهنجاری ها اطلاعاتی کسب کرد.

2 Likes

مرسی از توضیحاتتون :heart_eyes: :kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.