سونوگرافی چند روز بعد از نزدیکی

سلام چند روز بعد از نزدیکی در سونوگرافی بارداری مشخص میشود؟

سلام عزیز
حداقل باید از موعد پریودی بگذره جواب مثبت گرفتی انشاالله بری پیش دکتر بهت نوبت میده واسه سونو چون تا لانه گزینی بخواد انجام بشه یک هفته ای طول می‌کشه حتی تا زمان قاعدگی طول داره جوری که زمان پریودی میرسه ولی بجای پریودی فقط لکه بینی داری که امکان داره بخاطر لانه گزینی باشه و این لانه گزینی در افراد مختلفه یکی زود جواب میگیره و ساک حاملگی تشکیل میشه و یکی دور تر

1 Likes

در هفته پنجم در سونوگرافی واژینال کیت بارداری مشخصه

1 Likes

ممنون از جوابتون ،پس من الان 6 هفته از پریودی قبلی گذشته آگه برم سونو که واژن نباشد اگر باردار باشم مشخص است؟

بله عزیز مشخص میشه ولی خوب مگه آزمایش بتا ندادی گلم؟

1 Likes

نه ندادم ، تست زدم 33 روزگی منفی بود

من آزمایش وتستم مثبت بود ولی سونوچزی نشون نداد

عزیز بهتر آزمایش بتا بدی چون بی بی در بعضی مواقع منفی کاذب یا مثبت کاذب میشه انشاالله که باردار باشی ولی اگر منفی بود حتما به یه متخصص زنان مراجعه کن تا اگر باردار نباشی دارو بده عادت بشی که این فرصت‌ها از دستت نره
انشاالله که باردار باشی گلم

1 Likes

سونو گرافی به خودی خود زیادش خوب نیست
درصورت لزوم برو انجام بده
هروقت دکترت تجویز کرد انجام بده

1 Likes

چند روز بعد از عقب افتادن تست زدی ؟ و چند روز بعد ازمایش؟و اینکه پریودی شما منظمه؟
اخه من پریودی نامنظمی دارم برا همین موندم چیکا کنم کی برم؟میگم برم دکتر سونو بده تست بیبی منفی بوده اخه ،خیلی استرس آیم برا همین فک کنم عقب افتاده

مشخص میشه ولی حتما باید دکترت برات تجویز کنه

1 Likes

من یک هفته گذشت تست دادم سه روزبعدشم آزمایش دادم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.