سونوگرافی و تشکیل نشدن قلب دوقلوها

دیروز سونو دادم دوقلو هستن یکی 5هفته و 2 روز یکم 6هفته و دوروز ولی قلب تشکیل نشده چیکار کنم

1 Likes

فک کنم زود رفتی برا تشکیل قلب

مگه میشه سن بارداریتون متفاوت باشه؟

1 Likes

نمیدونم سونو اینو گفت

عزیزم عذرخواهی می کنم من عنوان سوال تون رو تغییر دادم تا عزیزانی که تجربه دارن بتونن متوجه سوال بشن و به یاری شما بشتابند :blush:
مبارک باشه عزیزم، نگران نباشید هفته هشتم باید یه سونوگرافی مجدد انجام بدید انشالا صدای قلب شون رو می شنوید. اگر باز هم شنیده نشد مشکلی نیست تا هفته 10 هم فرصت دارید

یک دنیا ممنون واقعا خوشحال شدم چون از استرس درحال مردن بودم

1 Likes

منم تعجب کردم شاید یکیش زودتر تشکیل شده

خواهش می کنم عزیزم
استرس از هر چیزی برای شما خطرناک تره مخصوصا در بارداری دوقلو که به مراقبت بیشتری نیاز داره

واااای عزیززززم چقد خوبه دوقلو داری ایشالله خدا خودش کمکت کنه .استرس نده بهشون عزیزم

2 Likes

ممنون گلم

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه شنیدم برای تشکیل قلب آگه روزی 4 عدد قرص اسید فولیک خورده بشه +شیاف پروژسترون هفته 8بره سونو قلب تشکیل میشه

عزیزم هیچ کاری رو بدون تجویز پزشک انجام ندید حتی خوردن یه قرص مسکن ساده

2 Likes

شیاف پروژسترون رو بعد از تشکیل قلب برای جلوگیری از سقط تجویز می کنن و هیچ تاثیری روی تشکیل شدن قلب نداره عزیزم

ممنون خانم حکیمی عزیزاز راهنمای تون

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم

اسید فولیک زیادی خطرناک ه
توکل به خدا کنید ان شالله همه چی خوب پیش میره

مبارك باشه عزيزم ايشالله زودتر قلبشون تشكيل بشه و از نگراني در بياي،اميدوارم بارداري راحتي داشته باشي

ازکجاشنیدی اخه
الکی به حرف مردم و در و همسایه و اینترنت گوش نکن
میخوای دور از جون بچه از دست بره :angry::angry::angry:

3 Likes

اینترنت خوندم چی میدونم آدم توازن شرایط به هر دری میزنه تا جواب بده

ممنونم از همگیتون برام دعا کنید

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.