سونوگرافی قبل از ۶ هفته

سلام من ۵هفته و ۳روز باردارم دیروز رفتم سونوگرافی گفت کیسه آب داری ولی جنین نیست یعنی ساک حاملگی خالی بود میخواستم بدونم من زود رفتم یا این شرایط طبیعیه و جنین از کی تشکیل میشه ؟

تو این شرایط که ساک بارداری تشکیل شده ولی جنین توش نیست میگن حاملگی … ولی میخواین مطمئن تر بشین ی هفته تا ده روز بعد دوباره سونو رو تکرار کنین…

سلام عزیزم
سونوگرافی شکمی انجام دادید؟

سلام خسته نباشید سونوگرافی واژینال بود

به نظرم یکم زود رفتین
اگر مشکل خاصی ندارید مثلا درد یا لکه بینی ندارید صبر کنید دو هفته دیگه سونوگرافی انجام بدید انشالا صدای قلبش رو هم می شنوید
ولی اگر دچار لکه بینی یا خونریزی یا درد شدید شدین زودتر مراجعه کنین

1 Likes

ممنون از راهنماییتون یعنی اول قلب تشکیل میشه؟بعد برای من فقط کیسه آب هست کلا خالیه جنین نیست یعنی احتمال داره حاملگی پوچ باشه هیچ مشکلی ندارم.فقط تو لین مدت میشه ورزش کرد با توجه به اینکه هنوز تشکیل نشده

خواهش می کنم
نه اول جنین باید دیده بشه بعد صدای قلبش شنیده بشه، اما برای این که چند بار سونوگرافی انجام ندید توصیه میشه صبر کنید تا موقعی که صدای قلب هم شنیده میشه. معمولا از هفته 7 تا 10 باید شنیده بشه

فعلا ورزش نکنید بهتره
بعدا هم از پزشک تون بپرسید اگر اجازه دادن می تونید ورزش سبک انجام بدید

1 Likes

برای من اصلا دیده نشده خالی بوده

بله متوجه شدم. میگم شاید هفته دیگه جنین دیده بشه ولی شما دو هفته دیگه تشریف ببرید سونوگرافی

شما هفته 8 برید سونوگرافی مطمئن تره.
حتی اگر بارداری تون پوچ هم باشه و اصلا جنین تشکیل نشه مشکلی ایجاد نمیکنه اگر تا هفته 8 صبر کنید
تا 8 هفته اصلا استرس نداشته باشید
انشالا که با خبرای خوش برگردید

ممنون از اطلاعات کاملتون سلامت باشید

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.