سونوگرافی رحم

سلام خانم حکیمی، امیدوارم حالتون خوب باشه🌹
یه سوال داشتم خدمتتون
من روز دوشنبه دو هفته دیگه سونوی واژینال روز چهاردهم پریودی دارم برای بررسی اینکه فولیکول غالب دارم یا نه
دکتر برام قرص دوفاستون و لتروزول تجویز کرده.
راستش من و همسرم جنسیت برامون مهمه و دوست داریم بچمون پسر بشه اگه خدا بخواد
میخاستم ببینم از روی این سونو میشه تا حدودی زمان نزدیکی برای جنسیت مورد نظر رو تعیین کرد؟ مثلا اگه فولیکول غالب داشتم چیکار باید بکنم برای این منظور؛ چه زمانی نزدیکی داشته باشیم؟

سلام عزیزم. میگن برای جنسیت پسر روز تخمک گزاری باید اقدام کرد… میتونید از کیت هم استفاده کنید که زمان دقیق تخمک گزاری تونو بدونین

2 Likes

عزیزم اگه پسر میخوای حتما نمیشه اطمینان کرد که چجوری اقدام کنی زیر نظر پزشک باش ولی تغذیه و اینکه کی نزدیکی کنی ۱۰۰درصد درست از اب درنمیاد برای اینکه قطعی بچت پسر بشه باید ivfکنی بازم با دکتر زنان مشورت کن

2 Likes

سلام عزیزم، ممنونم :pray::rose:
اگر جنسیت براتون مهمه باید حداقل سه ماه رژیم غذایی خاصی رو رعایت کنید و اگر فولیکول غالب داشتید با استفاده از کیت روز دقیق تخمک گذاری تون رو پیدا کنید و در همون روز نزدیکی داشته باشید اما باید بدونید که این روش ها فقط 20 درصد احتمال پسر دار شدن رو افزایش میده یعنی از 50 درصدی که احتمال داشت شما در حالت عادی پسر دار بشید با این روش ها 70 درصد شانس دارین
برای اطلاعات بیشتر درباره پسردار شدن می تونید از طریق تلفن ثابت با شماره 02170701050 تماس بگیرید تا کارشناسان مامایی دقیق و درست براتون توضیح بدن که چه چیزهایی بخورید و چه کارهایی انجام بدید
انشالا به زودی نتیجه دلخواه تون رو بگیرید

1 Likes

,ممنونم از همگی :heart::heart::heart::heart:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.