سونوگرافی جنین برای تشکیل قلب؛ لکه بینی هم دارم

سلام برام دعا کنید لطفا .امروز باید برم سونو تاببینم قلبش تشکیل شده.لکه بینی هم دارم.خیلی ناراحتم

1 Likes

منم دیروز لکه بینی داشتم مثل خونابه. خیلی ترسیدم رفتم سونو انجام دادم طبق سونو پنج هفته وچهار روزه بود گفت که خیلی کوچیکه هنوز قلبش تشکیل نشده. ولی ساک داخل رحمیه. برو دوهفته دیگه بیا. هنوزم خونابه دارم خیلی میترسم. گفت که چون هنوز قلب تشکیل نشده هیچ دارویی نمیتونم بهت بدم

سونو رو فقط به خاطر مشخص شدن داخل رحمی ازم گرفتن. حالا همش باید استراحت کنم تا دوهفته. خیلی شرایط بدیه همش استرس

انشاالله …برا حضرت ام البنين ع فاتحه بخون طلب حاجت کن…انشاالله دلتون شاد بشه…

امید به خدا سالم باشه.منم هفته پنج وچندروزرفته بودم گفت فقط ساک درست شده الان بعداز دوفته دارم میرم

مرسی خواهر جون

ازاون موقع تا حالا همش لکه داری؟؟

اگه میتونی یه کم بیشتر توضیح بده. بعدشم بیا جواب سونو رو بهمون بگو

نه فقط همون موقع.بعد خوب بودم تا امروز ودیروز.البته روز پریود هرماهمم هست

مثل خونابه یا خون شفاف؟

هم لخته هم گاهی خونابه ولی خیلی کم

ایشاله که همه چیز خوب باشه. جواب سون رو یادت نره بیای بگی من خیلی برام مهمه چون دقیقا مثل شمام

تا دیروز خیلی خوب بود ولی تا روز پریودم شد.لکه دیدم .چشم حتما

توکل به خدا حتما میام میگم.برام دعا کنید خواهر.امید به خدا جنین شمام خوب باشه

عزیزم استراحت کن منم مث‌شمام منم چهارشنبه میرم فقط من لک ندارم یبار داشتم سوره یاسین بخون از پله استفاده نکن اصلا انشالله خدا سلامتش کنه همه نی نی هارو

1 Likes

ایشاله با خبرهای خوب بیای

1 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
استرس نداشته باشید چون خیلی تاثیر داره روی جنین. بیشتر استراحت کنید نزدیکی نداشته باشید و زیر نظر پزشک از شیاف استفاده کنید انشالا لکه بینی هم برطرف میشه.

1 Likes

ممنون از توجهتون.

2 Likes

ساعت چند میرین سونو

1 Likes

اولین روز اخرین قاعدگیتون چندم‌بود

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.