سونوگرافی تخمدان

سلام منم تازه اومدم. بفرمایید… من نمیدونم کجا سوال بپرسم

سلااالم منم تازه عضو شدم نمیدونم کجا سئوالمو بپرسم

همین جا بنويسين جواب ميدن خوشگلا😊

سلام
خوش اومدین
همینجا بپرسین

سلام عشقولیا،،من 2سال عروسی کردم یک ساله اقدام ب بارداری کردم ۲۱سالمه همه ازمایشای قبل بارداری دادم همچیم سالمه خداروشکر،،چراباردارنمیشم

البته تازه فهمیدم چ موقع هانزدیکی کنم کیت تخمک گذاری گرفتم تست کردم،،اولین باردودفع تویه هفته تواین ماه انجام دادم ب نظرتون میگیره و فولیکول امن بزرگترینش در تخمدان راست ب سایز۲۱mmو۱۸mmو۱۶mmویکی دیگه در تخمدان چپم ب قطر۲۰mm

جواب اینو بهم میگین سونودادم هیچ مشکلی نداشتم،،

سلام عزیز سایز فولیکول شما خوب هست برای بارداری ولی نباید استرس و نگرانی داشته باشی چون این استرس خودش یکی از عواملی هست که اجازه نمیده تخمک و اسپرم باهم لقاح صورت بدن .
همسرتون آزمایش دادن؟

ن عزیزم

این یک سال ک گذشت همش میگفتم این ماه دیگ حامله میشم،ولی بازناامیدمیشدم

بازم توکل بخدا

عزیز همسرتون حتما یه آزمایش بدن که چک بشن چون اکثر مردها کم تحرکی اسپرم دارن یا اینکه تعداد زیادی از اسپرم مرده هستن یعنی از بین رفتن و هیچ اثری ندارن که اگر کم تحرکی باشه با دارو رفع میشه و انشاالله جواب میگیری

1 Likes

ممنون فدات

سلام عزیزم خوش اومدین
وارد صفحه اصلی مامی گپ بشید بالای صفحه سمت چپ یه گزینه هست به نام گپ جدید (ممکنه در موبایل به صورت + باشه) اونو بزنید کادری باز میشه که می تونید سوال تون رو اونجا بنویسید.

سلام عزیزم
شما هم خوش اومدین
لطفا وارد صفحه اصلی مامی گپ بشید بالای صفحه سمت چپ یه گزینه هست به نام گپ جدید (ممکنه در موبایل به صورت + باشه) اونو بزنید کادری باز میشه که می تونید سوال تون رو اونجا بنویسید.

عزیزم اگر بعد از یک سال باردار نشدید همسرتون باید آزمایش بدن.
شما باید تغذیه مناسب داشته باشید، ورزش منظم انجام بدید، از همه مهم تر استرس رو از خودتون دور کنید و در بازه تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید. هنگام نزدیکی فقط به خودتون و همسرتون فکر کنید و لذت ببرید. انشالا به نتیجه برسید. اگر آزمایش اسپرم همسرتون هم مشکلی نداشت شما باید زیر نظر پزشک از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید.

ممنونم،،فقط این ک من زیرنظرپزشکم،این سری چون سونوگرافیموبردم نشوند دادم گفتن فولیکولام عالیه ،،نزدیکی داشتم موقع تخمک گذاری ،دکترم گفت خدارو چه دیدی شاید گرفته باشه امیدوار شدم ،،من ۱۳هرماه تا۱۸پریودم خدا کنه پریودنشم این این هفته برام دعاکنید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.