سونوگرافی برای فولیکول

خانوم حکیمی من این ماهم مریض شدم شد6ماه.بخام برم سونوبرای فولیکول بایدکی برم کجابرم؟لطفاراهنماییم کنید

با یه متخصص خوب مشورت کن و زیر نظر دکتر باش،اغلب برای سونو تخمک گذاری 11تا 13 روز بعداز پریودی میفرستن ببینن تخمک غالب داری یا نه،آزمایش قبل از بارداری هم خیلی مهمه

باران جان من ازمایش قبل بارداری رفتم همه سالم.شوهرم ازمایش اسپرم دادهمه سالم.حالامیخام ببینم فولیکولام درچ حده.اخه دکترم خیلی خونسرده همش میگ زوده تایکسال زوده

عزیزم پزشک تون درست فرمودن شما تا یک سال فرصت دارید به صورت طبیعی باردار بشید. چون احتمال بارداری در هر ماه فقط 25 درصده. حالا اگر می خواین خیال تون از بابت فولیکول ها راحت بشه باید قبل از تخمک گذاری برید سونوگرافی، همون طور که باران جان فرمودن روز 12 یا 13 سیکل تون تشریف ببرید

1 Likes

دقیقا میخواستم بگم نیلوفر جون همیشه به من میگفت احتمال بارداری توی هر ماه 25درصده که با داشتن استرس کمتر میشه،همش موقع نزدیکی فکرم مشغول میشد به آخر ماه که میرسیدم میگفتم میشه نمیشه،ولی دقیقا همون ماهی که بی خیال بودم حامله شدم شاید نزدیکی کمتری هم داشتم اون ماه

2 Likes

اخه خودت ک میدونی نمیشه ادم فکرش نره سمت اون.

هرچقدرم ک بیشترطول میکشه بیشترادم استرس میگیره

چندماه اقدام بودی؟بعدچندماه باردارشدی؟

خودت رو سرگرم چیزای دیگه کن،اصلا بهش فک نکن،الآن که پریودی دمنوش های گرم زیاد بخور،زنجبیل دارچین،زیره اینا رو دم کن با نبات یا عسل بخور،شبایی که نزدیکی میکنید زیاد سردیجات نخور معجون ساده درست کن بخورید انشاالله که نتیجه بگیری

من تقریبا 6ماه تحت نظر بودم و از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده میکردم کلومیفن و لتروزول چون تنبلی تخمدان داشتم

بمنم کلومیفن داذاین ماه اول بود ک میخوردم ونشد

هر6ماهم اقدام داشتی؟

هر ماه روز دوازدهم سونو انجام میدادم یکی دوتا تخمک داشتم آمپول میزدم اما دکتر میگفت چون استرس داری نمیشه

کدوم شهری؟سونوروبایدبرم دکتربنویسه؟هزینش چقدره؟

ماه ششم دیگه خسته شده بودم هم از هزینه هم از درد جای آمپول گفتم بی خیال این ماه دیگه دکتر نمیرم خودم رو بستم به دمنوش گرم و چیزای مقوی،خداروشکر جواب داد

من تهرانم،آره گلم باید دکتر بنویسه،من چون واژینال انجام میدادم هزینه ش بالا بود وگرنه فک کنم سونو روی شکم سی چهل تومن باشه

مگ فولیکول اززوی شکم مشخص میش؟مگ نبایدحتماواژینال باش

سونو از رو شکم مشخصه ببینم فولیکول بالغ داری یا نه؟

نه حتما نیازی نیست،من چون تخمدان هام تنبل بود از روی شکم سخت میشه تشخیص داد برای همین سونو واژینال انجام میدادم تا راحتر تشخیص بدن چون دقیق تره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.