سونوگرافی برای سایز فولیکول

سلام خانما
میشه بهم کمک کنید من برای پسردار شدن میخوام اقدام کنم ماه قبل کیت تخمکگذاری گذاشتم برای تعیین روز تخمکگذاری میخوام این ماه برم سونو برای سایز فولیکول کسی میدونه باید کی برم

دکتر من گفت روز چهاردهم سیکل باید بری

مرسی عزیزم دو ماه پیش چهاردهم رفتم سونو گفت ازاد شده روز یازدهم کیتم مثبت بود ولی خانمی که پیشش رفتم اصلا توجهی نکرد که کیتم مثبت یه خرج الکی گذاشت رو دستم حالا موندم چه روزی برم

شماروز چهاردهم برو اگر سیکلت منظم باشه احتمال زیاد روز شانزدهم ازاده. به حرف کسی ام اهمیت نده

فقط ی چیزی چون سونو شکمی داری و واژینال نیست به نظرم برو دکتر مرد. اقایون خیلی بهتر رفتار میکنن زنا انگار ارث باباشون میخوان

1 Likes

سلام عزیزم دکتر من گف روز 11 سیکلم برم زمانیم ک رفتم فولیکول سایز 15 داشتم گفت از امشب شب در میون اقدام داشته باش

ممنون گلم

1 Likes

ممنون عزیزم برای کسایی که مشکل نازایی ندارن هم امپول برای تحریک تخمکگذاری مینویسن؟ من چون میخوام بچه م پسر بشه فقط همون روز تخمکگداری باید اقدام کنم

منک دکتر میرفتم میگفتن حتما باید یک سال شده باشه تا قرص و امپول بدیم. ولی بهشون بگی عجله دارین و این حرفا میخاین زودتر باردار شین فک کنم بدن بستگی ب دکترت داره. حالا چرا پافشاری دارین حتما پسر؟ بچه نعمت زندگیه هرچی باشع حالا. امیدوارم زود نتیجه بگیرین

1 Likes

یه گل دختر دارم عزیزم که با دنیا عوضش نمیکنم دوس دارم پسرم داشته باشم یکی از دوستام میگفت بعد از سونو امپول پروزسترون زده ظاهرا . ایشونم یه دختر داشت و از پسرش باردار بود

1 Likes

باید یکی دو روز قبل از زمانی که احتمال می دید روز تخمک گذاری تون باشه برید

1 Likes

واقعا؟ حالا سایز فولیکول یا اینکه از تخمدان کدوم سمت ازاد شده رو بدونیم برای من چه تاثیری داره از اونجایی که من میخوام نی نیم پسر بشه؟

اینکه از تخمدان چپ آزاد شده یا راست مهم نیست اما سایز فولیکول می تونه مشخص کنه که زمان تخمک گذاری شما چه موقع است و شمایی که می خوایید فرزندتون پسر بشه باید روز دقیق تخمک گذاری رو بدونید و همون روز نزدیکی داشته باشید

خیلی خیلی ممنونم از راهنمایتون :heart:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.