سومین روز تاخیر پریودی هستم خیلی درد دارم

سلام مامان گلیا
من اردیبهش از روز ۱۲تا۲۲پری یروز در میون اقدام داشتم نزدیکی تخمک گذاریم سه روز پشت هم نزدیکی داشتم.
از ۳خرداد لکه بینی داشتم تا چند روز
توی لکه بینی گاهی تخمدان و پهلوم درد میگرفت ولی بعد قطع شدن تا امروز دردم بیشتر شده
۹خرداد باید پری میشدم که نشدم ولی ترشح دارم بی رنگ و بی بو
تخمدان راستم خیلی درد میکنه پهلو و کمر زیر دلمم تیر میکشه.مثل درد پریودی اما یکم بیشتر،
گاهی تا دنده هام حالت گرفتگی دارم اما ول میکنه سرگیجه خفیف حتی چشمم بستس،صورتم جوش زده
امروز بی بی زدم منفی شد
نگرانم ،یعنی زود تست زدم.
پس اینهمه علایم چیه
میشه دلداریم بدین و راهنمایم کنید
کسی تجربه داره یا شنیدع تا چند روز بی بی متفی میشه

1 Likes

از بی بی چک زود استفاده کردین عزیزم
دو سه روز دیگه دوباره تست کنید اگر منفی بود آزمایش بدید، ولی اگر مثبت بود باید شیرینی بدید به ما :blush:

خدا از دهنتون بشنوه.رو چشام فک کنم کل شهرمونو من شیرینی بدم.
من خیلی خیلی بچه دوست دارم انقد که همش میگم خدایا نکنه ارزو به دلم بزاری
دعام کنید

1 Likes

انشاالله که زودی خدا یه نی نی ناز بهت بده عزیزم

ممنونم عزیزم خداکنه
خدا به همه کسایی که منظرن نی نی سالم بده.خیلی اناظار سخته

العی امین
خیلی واقعا بده انتظار
من سر بچه اولم ناخواسته باردارشدم ۴ماه پیش هم ناخواسته باردار شدم کع خب سقط شد
ولی الان که میهخوام نمیشه

الهی .به حق این روزای عزیز خدا دامن همه ما رو سبز کنه

الهی امین:pray::pray::pray:

1 Likes

ان شاءالله که بارداری عزییییزم

1 Likes

ان اشاالله بارداری عزیزممممم

1 Likes

الهی امین

من تقریبا این علائمو دارم ولی انقد منفی بوده دیگه باورم نمیشه انشالله براشما مثبت باشه و باردار باشید اگربود حتما خبر بدید

1 Likes

ان شاالله که همه مثبت بشه جواب تست ها تون عزیزانم

1 Likes

بد به دلتون راه ندین

نیلوفر جان میشه کمکم کنید
با اینکه پوست چربی دارم اما الان سه روزه شدیدا اطراف بینی و لبم خشک میشه و پوسته پوسته میشه و کنار دو طرف لبم قرمز میشه در تعجبم اینطوری نمیشد هیچ وقت هر چقدر مرطوب کننده میزنم بازم بعد ده دقیقه خشک میشه و پوسته میده
یجا خوندم بخاطر تعقیر هورمنهای بارداریه
اطلاعی دارین از این موضوع؟

من ک وقتی ۳ هفته از نزدیکیم گذشته بود زیاد ک سر پا وای میستادم کمر درد میگرفتم.همش احساس میکردم پریود شدم ولی میرفتم ک نوار بزارم خونی نیومده بود.هی درد میگرفت بعد خوب میشد.نوک سینم میسوخت و حساس شده بود.و کم کم دور نوک سینم تیره تر از قبل شده بود ک خودم احساس کردم حاملم…دو سه روز بعد از پریود نشدنم بی بی گذاشتم مثبت شد.فرداش رفتم ازمایش خون عددش کم بود.ی هفته بعد رفتم مثبت بود

بله عزیزم نگران نباشید این تغییرات طبیعیه ولی اگر اذیت میشین می تونید از راهکارهای خونگی استفاده کنید یا به پزشک مراجعه کنید تا پوست تون بهبود پیدا کنه.

خانوما واسم دعا کنید ماه دیگ زایمان دارم.خیلی استرس دارم

1 Likes

انشالا به سلامتی فارق میشید عزیزم :rose:
ما منتظر عکس کوچولوی نازتون می مونیم :heart_eyes:

1 Likes

اصلا برای شما و جنین خوب نیست :rage:
آرامش بهترین چیزه الان هر کاری لازمه برای آرامش تون انجام بدید لطفا :blush:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.