سوسکای چندش 😐

سلام بچه ها قراره برم خونه جدید ولی مثله اینکه سوسک داره اونجا زیادم هستن شوهرم سمپاشی کرده همرو ولی بازم میان :woman_facepalming: راهی نیس کاری کنم دیگه پیداشون نشه ؟هنوز وسایلمو نبردم اونجا

11 Likes

@Zrim77
@Zahrajooon
@Shaylin
@Khaton
@Taranom

4 Likes

@Rahaaa @Razim
@Raz_66
@Tina_abcdef1400

1 Likes

سم پودری کامن بگیر تمام درز و گوشه های خونه رو بریز تینا جونم.
یه پماد هم هست اسمشو نمی‌دونم الان ولی بری بپرسی بهت میگن فک کنم سم سوسک پمادی باشه من دوسال پیش خونمو سوسک برداشته بود داشتم روانی میشدم اون پماد به دادم رسید عالی بود.اینارو بگیر استفاده کن

3 Likes

قبل اینکه تگ کنی پریدم تو :rofl::rofl::rofl::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

1 Likes

والله تجربه که ندارم
ولی برو سم مخصوص بخر تا خالی هست حتما ریشه کنشون کن

2 Likes

واییییییی
چقدررررر بدم ممیادددددددد
اه اه
شوهرم میگه یه اسپری هست میزنی اون محلی ک هستن دیگه نمیادش

2 Likes

عشقی دیگه :heart_eyes:

1 Likes

وای نگووووو نمیدونم بعضیا چجوری زندگی میکنن مث خونه فعلی ما…لعنت بهش.ینی انقدر پلشت بودن که…

1 Likes

سوسک هم بیشتر از فاضلاب میاد هنوز وسیله نبری یه شیشه گازوئیل بریز تو چاه دستشویی بعد بایه چیزی قشنگ بگیر چاه رو که راه فرار نداشته باشند سوسکا بزار یه شب بمونه آب هم باز نشه همونجا همشون خفه میشن میمیرن

2 Likes

شوهرم هم پودر هم اسپری گرفته زده بازم اومدن چندشا

بدرکککککک واصل میشن:joy::joy::joy:

2 Likes

آره دیگه من خونم پر شده بود از سوسک
اون پماد رو بگیر
تو کابینتا بزن تو درز ها و گوشه های خونه و جاهایی که میدونی سوسک هست

1 Likes

نسل سوسکا و مخصوصاً مارمولک ها از رو زمین بیوفته من دیگه از هیچی نمی‌ترسم

3 Likes

خدا کنه برن بیزارم از هرچی حشرس:confounded:

2 Likes

منم بدم میاد :disappointed:

سلام شنیدم گازوئیل خوبه تو فاظلابا بندازین

2 Likes

وای مارمولکککککک خدا لعنتشونننننن کنه.نکبتای چندش…
:expressionless::expressionless::expressionless:
متنفرررررم این خونه ک ما اومدیم داشت چنتا خون به جیگررررم شد.حالا گفتم زودتر از موعدمون پا میشیم هرچند اثاث کشی خ سختمه ولی جابجا میشم .دعا کن برامون خونه بعدی خوب باشه.

2 Likes

سرویس بهداشتی و حموم و آشپزخونه رو هم تا جایی که میتونی تمیز بشور چون سوسکا بیشتر جای کثیف جمع میشن

1 Likes

من از همه حیوونا متنفررررم چی ن اخه…اه :expressionless:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.