سوزش واژن

سلام دوستان من چندسالی که سوزش دارم همه داروی امتحان کردم تا این که لیمو زدم وچندروزی سورشم کم شده ولکه قهوه ای اومد بیرون موقعی ک اب لیمو تازه زدم جایی خوندم که ممکن اب لیمو اسیب بزنه ب رحم کسی میتونه کمکم کنه؟!

1 Likes

سلام عزیزم
این مطلب رو از مقاله ای که موضوعش جلوگیری از بارداری بود دیدم :point_down::point_down:

خانم ها معمولا از سرکه، آبلیمو، پرمنگنات برای شستشوی واژن استفاده می کنند و چه بسا این گونه مواد به مهبل و دهانه رحم آسیب می رساند و تورم گردن رحم را پدید می آورد.

1 Likes

اخه من من مجردم ممکنه اسیبی بهم برسه

فرقی نداره عزیزم هر چیزی رو در این ناحیه استفاده نکنید. در رحم میکروب هایی هست که وجودشون لازمه و ممکنه با استفاده از این مواد از بین برن و باعث بروز مشکلاتی بشن.

1 Likes

خب خیلی ازیت میشم شبا خواب ندارم همش تکرر ادار دارم چندروزه ک لیمو زدمه راحت میخابم

1 Likes

برای این که خیال تون راحت بشه می تونید به پزشک مراجعه کنید و سونوگرافی انجام بدید تا خدای نکرده اگر مشکلی پیش اومده بعد از مصرف آبلیمو تشخیص داده بشه.

علاجش اب ومایعاته

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.