سوزش واژن بعد از نزدیکی

خانوما کی راه حل داره من تو اقدامم ولی باهر بار نزدیکی مث اتیش واژنم میسوزه دکتر گف عفونت نداری و مال خشکی واژنته ژل روان کننده نداد گف چون تو اقدامی و این ژلا اسپرم کشه.حالا چکارکنم:sweat::pensive:

1 Likes

عزیزم منم تو اقدامم و یه مدت بعد رابطه مثل شما واژنم میسوخت و هیچ عفونتی هم نداشتم ولی قبل از رابطه حدود ۵ دقیقه آب ولرم رو به سرد به خودم میگرفتم خداروشکر مشکلم حل شد

1 Likes

منم این سری برای اولین بار تو رابطه واژنم می سوخت ، انگار خشک بود ، احساس می کنم به خاطر کم آبی بدن باشه . باید غذایی مثل سوپ و آش و …
و مصرف آبمو بیشتر کنم .
احساس من در مورد خشکی واژن اینه.

برم امتحان کنم ممنون

اینم میشه ممنون

1 Likes

منم امتحان کنم ببینم خوب میشه

منم اخیرا اینجوری شدم وای انقد بد میسوخت ک نمیدونستم چیکار کنم میخاسم سرمو بکوبم به دیوار :expressionless::expressionless::expressionless:
حس کردم عفونت باشه چن روز خودمو با جوش شیرین شستم
ولی من با ژل روان کننده اینجوری سوزش داشتما
چرا میگه ژل اسپرم کش داره؟ من خریدم روش نوشته این محصول بدون اسپرم کش است :thinking::thinking::thinking:

تازه اون مدل لوبریکانت ک تو سونوگرافیا استفاده میشه ک اصلا اسپرم کش نداره اسانس هم نداره چرا از اون استفاده نمیکنید؟

فقط بعضی از ژل ها اسپرم کش دارن و این موضوع.شامل همه ژل ها نمیشه ولی درکل بهتره که استفاده نشه موقع اقدام

من اصلا بدون اون نمیتونم خب :expressionless::expressionless:

1 Likes

من اگه نزنم میمیرم ازشب عروسیم تاحالامیزنم،باردارهم شدم،جوری میسوزه که هی میپرم بالاومیام پایین تاوقتی که زودبرم دسشویی وشلنگ آب سردروش بگیرم،بخاطرهمین دارم ازرابطه ضده میشم

1 Likes

ای وای چرا اینجوری میشهههه :expressionless::expressionless: مث منی آرزو :expressionless::expressionless::expressionless:

چرا مگه قبل اون حسی ندارین که واژن آماده شه :see_no_evil:ببخشیدا بیتربیتی پرسیدم

شایدآخه زیادنمیرم توحس

1 Likes

توچته گلم حالامن توهیچی شانس ندارم توچرادورت بگردم

نمیدونم دکتر گف ژل نمینویسم برات چون تو اقدامی و اسپرم کشه ژلا

داریم ولی بازم خیلی سوزش داره

1 Likes

دقیقا منم همینطورم انگار فلفل توش ریختم اتیش میگیره

وای منم :joy::joy::joy::joy:

اماژله مانع بارداریم نشد،حتی وازلین میزدم،اماتومحض احتیاط نزن وتحمل کن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.