سوزش ادرار در بارداری

خانوم حکیمی من تو هفته ۶بارداریم خیییییلی کم موقع ادرار بعضی وقتا احساس سوزش میکنم ینی عفونته؟خطرناکه یا نه چیکار کنم؟

1 Likes

دوستانی که تجربه هم دارن لطفا راهنمایی کنن

البته بعدظهر نوبت دکتر گرفتم ولی میخوام ببینم کسی اینجوری بود طبیعیه یا نه

عزیزم خیلی باید آب بخوری منم زمانی که نمیدونستم حامله ام این مشکل و داشتم و دکترم گفت عفونت نداره فقط آب خیلی زیاد بخور و دقیقا از وقتی آب زیاد خوردم خوب شدم

عه ینی بخاطر کم ابیه؟چون من در طول روز شاید سه لیوانم اب نخورم فقط با داروهام و وقتی غذا میخورم

1 Likes

بله دقیقا بخاطر کم آبیه
خیلی اشتباه میکنی من در طول روز ۴ الی ۵ تا بطری مثل بطری نوشابه خانواده آب میخورم

مرسی عزیزم خیلی ممنون از راهنماییت یکم خیالم راحت شد

1 Likes

عفونت ادراری تو بارداری خطرناکه .من چون سابقه عفونت ادراری داشتم دکتر همیشه به من آزمایش ادرار میداد .و با یه بسته قرص هم خوب شدم

امروز بعدظهر نوبت دکتر دارم میرم که مطمئن شم

1 Likes

سلام عزیزم من جلوگیری ندارم الانم ادرارم تن تن میرم .احساس بدی دارم موقع ادرار انگاری میسوزه و بعد از یکم دوباره احساس ادرار دارم بی بی هم زدم ی هاله محو انداخت و بعد از اینکه از خواب بیدارشدم اون حاله رفته بود .میلمم زیاد شده .از خواب بلند شدنی سمت چپم خیلی درد میکرد و اینکه هر از گاهی سینه هام سوزن سوزن میشه و نفخ و دلپیچه جدیدن زیاد دارم واطراف نافم انگاری نبضش میزنه تن تن .از چیه ایا شما علائم بارداریتو میشه بگی?

سلام گلم من یه هفته قبل موعدم با حالت تهوع از خواب بیدار میشدم دردی شبیه درد پریود داشتم و دو طرف تخمدانام بعضی وقتا تیر میکشید همش بیحال بودمو خوابم میودم یکم کار میکردم خسته میشدم و دلم میخواست دراز بکشم نفخ و دل پیچه هم تازگیا دارم

1 Likes

باید بری ازمایش ادرار بدی عزیزم .

1 Likes

:flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed:
چجوري اخه؟؟؟ من نصف بطري هم به زور ميخورم!!!

1 Likes

به راحتی آب خیلی برای بدن مفیده
و برای اینکه در دوران حاملگی عفونت مثانه یا عفونت ادراری نگیری حتما باید آب زیاد بخوری

مرسی از راهنماییت گلم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.