سوراخ شدن کیسه اب

سلام بچه ها من هفته ۳۹بارداری هستم میخوام طبیعی زایمان کنم ولی هنوز دردی سراغم نیومده و همش ترشح دارم که نمیدونم ترشح کیسه آبه یا واژن. میترسم کیسه آبم سوراخ شده باشه کسی تجربه ای داره بگه فرق ترشح کیسه آب و ترشحات چیه؟ابکیه؟

منم دقیقا هفته ۳۹ بود ترشح داشتم نمیدونستم کیسه ابه یا ترشح… اخر شب ک رفتم دسشویی با دستمال خودمو خشک کردم ی لکه قهوه ای دیدم خیلی ترسیدم رفتم بیمارستان سنو انجام دادم گفتن بچه کیسه رو سوراخ کرده … ب دکترت اطلاع بدی بد نیس عزیزم

سلام عزیزم
بعد از مدت ها به مامی گپ خوش اومدین :rose:
این پاسخ کارشناس به سوالی مشابه سوال شماست
https://farzand.net/expert-answer/1476527139-differences-in-secretions-and-amniotic-sac-rupture

حالا پد گذاشتم ببینم وضعیت چجوریه .احتمالا عصر برم بیمارستان چون میترسم اتفاقی برای بچه بیوفته

خیلی ممنون .بله اره خوندم منم پد گذاشتم ببینم چجوریه .بعد من بخاطر سهولت زایمان با همسرم رابطه بدون جلوگیری داشتم ممکنه از اونم باشه .برای همین کلا تو شک هستم که از اونه یا کیسه آب یا واژن.

خواهش می کنم
مایع منی که همون موقع میاد بیرون. احتمالا ترشحات واژن باشه اگر هم کیسه آب باشه جای نگرانی نیست. به پزشک مراجعه کنید تا از نگرانی دربیاین

با معاینه تشخیص میدن از کیسه آبه؟یا نیاز به سونو داره

اره حتما برو خبرشو بهمون بده😙

رفتم معاینه گفتن ترشحات واژن. از کیسه آب نیس .صدا قلبش هم خوب بود .هنوزم ۱سانتم نمیدونم چکار کنم زودتر زایمان کنم ورزش هم میکنم ولی انگار فایده نداره

من از کجا بفهمم کیسه ابم پاره شده یانه اره تو هفته ۲۵ هستم

با سونو مشخص میشه

خب خداروشکر
ممنون که خبر دادین

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
اگر زیر نظر پزشک باشید و به موقع معاینات و سونوگرافی هارو انجام بدید نیازی نیست نگران باشید

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.