سوراخ شدن کیسه آب

اگه کیسه آب سوراخ شده باشه مدام خیس میشم یا مثل ترشحات میاد باز فاصله میوفته بینش؟
من هفته سی و شش م میترسم حس میکنم سوراخ شده ولی دایما خیس نیستم یهو میاد بعد باز خشکم تعداد دفعات دستشویی رفتنمم زیاد شده از دیروزم ی مقدار دهانه واژن م احساس کشیدگی میکنم یعنی زایمان زودرسه؟برم بیمارستان؟

عزیزم نگران نباشید اما بهتره که به پزشک تون مراجعه کنید تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد

نه گلم چون ماه اخرید ترشحاتتون زیاد شده. کیسه اب اگر پاره بشه ی اب ذلال باید ازتون همشدخارج بشه. نگران نباشید هنوز،برای زایمان زوده.اما اگر خیلی نگرانی بادکترت مشورت کن

1 Likes

عزیزه دلم حتما سریع برو مطب دکترت منم اواخر هفته ۳۷ همینطور شده بودم یعنی لباس زیرم خیس میشد سه چهار روزی اینطوری بودم تا اوایل هفته ۳۸ لکه خون دیدم رفتم مطب فرستاد سونو گفت امنیو کم شده دکتر فرستاد بیمارستان تست آمنیو زدن مثبت شد و اورژانسی خوابوندن برای زایمان.
نترس ایشالا مال شما کیسه آب نباشه ولی سریع برو دکتر چون اگر کیسه آب باشه و حجمش کم بشه خطر عفونت هست.
کیسه آبم باشه زودتر بری درمان داره نمیزارن زود زایمان کنی.

1 Likes

الهام جان من الان هفته ٢٥ م
هروقت از دستشويى ميام ترشح ابكى دارم لباس زير يكم خيس ميشه به نظرت طبيعى ؟

شادی جونم یه پد بزار اگر روی سطح بمونه ترشحه اگر بره تو آمنیو هست.
آمنیو خدایی نکرده باشه سطحش زود میاد پایین خطر داره لکه خون میبینی.
مال شما فکر نکنم آمنیو باشه ولی میخوای خیالت راحت شه برو تست آمنیو بده.
برو بیمارستان بنت الهدی یا هر جا برو دم زایشگاه بگو من ترشح دارم آب و تابشم زیاد کن که ردت نکنن ازت تست آمنیو بگیرن.
یا اینم که برو دکترت برات معرفی نامه بفرسته بری ازت تست بگیرن.
دکتر خودت چون مرده فکر نکنم خودش تست بگیره.

2 Likes

مایع آمنیوتیک زنان حامله بی رنگ و بی‌بو است، در حالی که تخلیه ترشحات واژن در این افراد سفید رنگ بوده و حالت غلیظ و نرمی دارد. ولی اگر به عنوان یک زن حامله در ماه‌های آخر این دوران متوجه شدید که تخلیه مخاطی رحم شما قهوه‌ای یا صورتی رنگ به همراه خون است، بدانید که این حالت نشان‌دهنده قریب‌الوقوع بودن تولد نوزاد شما است.

1 Likes

وقتي سرفه ميكنم خيس نميشه فقط بعداز دستشويي مياد
پدرسفيد رنگه چه جوري بفهمم رفته تو يا نه ؟

اون ترشح صورتی یا قهوه ای همون ماده چسبناکیه که دهانه رحم رو بسته در طول بارداری.
درسته؟

نه خدا راشكر خونى نيست

دست بکش روش جیگر :smile:

1 Likes

عزيزم شرمنده وقتي ك ترشح مياد وسطش سفيد رنگ ميشه دور تا دورش خيس :see_no_evil:

مایع آمنیو میگن بو نداره ولی شادی بوش با ترشح فرق داره یه بوی خاصی داره.

1 Likes

اخه خيلي كمه :grin: در اون حد نيست ك دست بزنم بفهمم ولي تو لباس دير ديده ميشه خيسي :see_no_evil::confounded:

خب اون آمنیو نیست خیالت راحت باشه آمنیو مثل آبه خیلی رقیقه و رنگ نداره.

1 Likes

كلا ترشحاتم بو نداره
واي چقد سخته

مال منم بو نداره ولی دقت کنی متوجه میشی نگران نشو مال تو آمنیو نیست

عزیزم در اواخر بارداری این اتفاق می افته شما هنوز خیلی وقت داری

1 Likes

خدا راشكر عزيزم خيالم راحت شد
اخه چند روزه تو اينجا همش تاپيك سوراخ شدن كيسه اب ميبينم چيزي هم نباشه استرس مي افته ب ادم

تنها در صورتی خطر سوراخ شدن کیسه آب هست که عفونت داشته باشی.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.