سوال دارم دوستان لطفاً بیاید

سلام دوستان من 23اسفند پریود شدم باید23فروردین پریود میشدم نشدم از23به بعد به مدت 3تا4روز ترشح تخمک گذاری داشتم الان از پریروز مغرب لک قهوه‌ای دیدم تا دیروز عصر دیروز عصر پد گذاشتم تا امروز بعد از ضهر چیزی نیومد اما الان بازم لک قهوه‌ای دیدم بنظرتون پریوذم یا لک لانه گزینه

2 Likes

احتمالش هس ولی باید منتظر بمونی

2 Likes

ممنون عزیزم که جواب دادی،:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

انشاءالله که لانه گزینی باشه :palms_up_together::palms_up_together:

1 Likes

ممنونم بابت دعای قشنگت:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:آن شاءالله

2 Likes

عزیزم بعد موعدتون بی بی چک نزدید؟
بهتره بی بی چک بزنید انشاالله که باردار باشید

1 Likes

عزیز دلم من 23,که باید پریود میشدم نشدم اما دقیقا تا27فروردین ترشح چسبناک مانند سفیده تخم‌مرغ داشتم الان به مدت سه روز که لک قهویه دارم البته مدام نیست مثل از دیروز عصر امروز بعدازظهر یه زره اومد

1 Likes

گلم پس امکانش هست که باردار باشید بهتر بی بی چک بزنی انشاالله که بارداری عزیزم :heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

خدا کنه که باردارباشم بخدا 7سال منتظرم

3 Likes

شما گفتید که از۲۳ فروردین پریودنشدید الانم که همش لک میبینید،سابقه پریودنامنظم دارید؟اگراقدام داشتید خوب این عقب افتادن روبا تست بارداری متوجه میشید،ولی خوب وسط سیکل هم نیستید که بگیم ترشح تخمک گذاریه،ممکنه ترشح قبل پریود باشه،واین لکه بینی هم نشان ازپریودی داره…این طولانی شدن پریود ولک بینی باهم بی ارتباط نیستن

2 Likes

عزیزم انشالله که هست براتون صلوات می فرستم :pray:

2 Likes

اره ی تست بزن یاازمایش بده

1 Likes

می‌خوام ببینم چند روز ادامه داره این لکه بینی اگه ادامه نداشت آزمایش میدم

1 Likes

اگه اقدام داشتید،لک لانه گزینی هم امکان داره باشه،،فقط تنها راهش تست یا ازمایش خون روانجام بدید

1 Likes

قوربونت برم مهربونم

1 Likes

بله اقدام داشتم برای همین یکم مشکوکم

1 Likes

23,فروردین موعدم بود

خوب الان که زمان خوبیه براتست یاازمایش چرا انجام نمیدید

1 Likes

خیلی گذشته بعداگه مشگل نامنظمی نداشته باشی انشاءالله ک بارداری

1 Likes

اقا برو یه بیبی چک بزن ،خیلی از موعدت میگذره که

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.