سوالات صورت و پوست و مو با طب سنتی

سوال هاتون درباره پوست و مو جواب میدم اینجا بنویسین فقط بچه کوچیک دارم یکم ممکنه دیرجواب بدم اما حتما جواب میدم از ریزش مو و جوش و… اینا امتحان شده س جواب گرفتم

1 Likes

سلام خانم دکتر :crazy_face:صورتم خیلی جوش میزنه خانم دکتر پوستم تیره شده چیکارکنم

1 Likes

برا پوست پرتقالی رو صورت باید چیکار کرد؟

1 Likes

واسه روشن شدن صورت یک قاشق ارد برنج و یک قاشق ارد با ماست قاطی کن بزن حالت خمیر بشه هفته اول ۷ بار بشه یعنی روزی یکبار از هفته های بعد هفته ای ۲بار بزن واسه جوش صورتت رو کامل بشور بعد یک سفیده تخم مرغ کامل هم بزن بزار صورتت تا نیم ساعت بعد خشک شد بشور اینم هفته ای دوبار ابلیمو هم خوبه `

1 Likes

سلام من رو پیشونیم خط اخم افتاده چیکار کنم :cry::confused:

1 Likes

ینی چجوریه؟

تنها راهش بوتاکسه اما واسه کم شدنش کرم های دورچشم خویه هفته ای دوبار روغن زیتون روی پنبه بزن کمتر میشه اما کامل از بین نمیره

1 Likes

دون دونه رو پوستش مثل پوست پرتقال دیگه
عکس ندارم ازش
بذار تو نت بگردم

1 Likes

پوست صورتت چربه یان؟

close-up-1-1
اینطوری

2 Likes

اره چربه فک کنم

1 Likes

اح بابا از الان آخه چورک‌‌ میشه چرا همسرم نمیزاره واسه بوتاکس:cry::cry:

1 Likes

اهان این جای جوشه ماسک تخم مرغ بالا واسه ماری توضیح دادم استفاده کن خوبه این ماسک هم خوبه یک سیب زمینی تکه کن چند تیکه باشه بعد یک قاشق عسل و چندقاشق گلاب یک قاشق لیمو اینارو مخلوط کن بریز یکدست شه تا نیم ساعت صورتت باشه بعد بشور جاش میره هفته ای دوبار استفاده کن

2 Likes

مرسی گلم
:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

روغن کرچک هم خوبه ماسک تخم مرغ واسه سفت شدن پوست صورت خوبه یک خیار رنده کن با چند قاشق گلاب خیلی خوبه حداقل نیم ساعت

1 Likes

فدات ماسک زغال هم برای صورتت خوبه پیدا کردی از بازار بخر یک کرم دارم خودم استفاده میکنم هیدرودرم اینم خوبه ژل شستو شو صورته

:cry::cry::cry:باشه مرسی عزیزم

1 Likes

واسه شوره و پوسته دادن سر چیکار کنم؟:persevere::persevere:
شامپو گیاهی ختمی و اینا هم اثر نکرد

1 Likes

گلم این مال منافذه شما نارنج بزن

1 Likes

ریزش مو رو چیکارکنیم چی استفاده کنیم؟؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.