سه ماه از سقطم گذشته

جدی؟ شما چرا دوبار سقط کردی؟

1 Likes

عزیزم منم تو ۱۱هفته سقط شد:cry:الانم تو اقدامم الان ۴ماه میگذره

خب دلیلش چیبود؟

هیچوقت فک نمیکردم بخوام درمورد سقط حرف بزنم :cry:ولی ناامید نشو انشالله خدا یه بچه تپل به منو وتو و همه بده :heart_eyes::blush:

من درست یه ماه بعد از موعدم هرچی بی بی میزدم منفی میشد چون پریودیم نامنظم بود فک باردار باشم دیگه استراحت نمیکردم تا اینکه آزمایش دادم فهمیدم سه ماه باردارم اونم بعد یه هفته فهمیدن سقط شد :persevere:فک کنم چون کار سنگین کردم واسه اون بود چون هیچ مشکلی نداشتم

1 Likes

اخی عزیزم. حالا تو میگی نمیدونستی ولی من میدونستم خیلی هم مراقب بودم ولی بازم سقط شد:pensive::pensive::pensive:

1 Likes

الان چارماهه اقدام میکنی یا چارماه از سقط گذشته؟

هر دوش:joy:

1 Likes

الهی :sweat:خدا خودش بهتر میدونه انشالله اینسری زودی باردار میشی :heart_eyes:

جدی؟؟؟ اخه همه به من میگفتن بزار سه ماه بگذره بعدش. الانم ۳ ماه گذشته اوایل بعد سقط گفتم به این زودیا اقدام نمیکنم هم تو مامی گپ دیدم خیلیا میگن سه ماه بعد سقط باید اقدام کرد هم شوهرم دوس داره الانم خودم میگم دس بکارشیم معلوم نیس باز کی بگیره

1 Likes

البته من همیشه و تو هرکاری میگم تا خدا نخواد هیچ اتفاقی دست خودمون نیس
برو یه عالمه ازمایش بده و پیگیری و مراقبت ولی اگه خدا بخواد بچه ناسالم بهت میده
یکی هم هس هیچکار نمیکنه دلو میزنه ب دریا خدا سالگترین بچه رو بهش میده
درکل هرچی خدابخواد همون میشه

1 Likes

احتمال بارداری بعد سقط خیلی زیاده من زیاد دیدم یه ماه بعد سقط دوباره باردار شدن الانم بچشونو سالم بدنیا اوردن اگه مشکلی نداشتی حتما اقدام کن انشالله که زودی باردار میشی زیاد استرس اینکه میترسم و اینارو هم نداشته باش

1 Likes

ن خداروشکر سونو و پاپ اسمیر دادم مشکلی نبوده فقط باید برم دکتر یه سری ازمایش بنویسه و یکمم رژیم بگیرم لاغرشم دیگه حتما اقدام میکنم

آره عزیزم،رسیدگیشون خوب نیس
من باردارم هنوز یبارم نرفتم ،تحت نظر دکترمم
برا واکسن کزاز مجبور میشم برم

منم یبار سقط داشتم

اگه لازم بود دکترت منوشت دیگه ازمایشو اینارو پس نترس

انشالله که مشکلی نداره

ببخشید چند وقت بعد سقط دوباره باردار شدی؟

1 Likes

پنج ماه بعد از سقط
سه ماه صبر کردم بدنم ریکاوری بشه در طول این مدت مشکل خودم و شوهرمو پیدا کردیم حلش کردیم
ماه چهارم و پنجم اقدام کردم
ماه چهارم بدون دارو ولی ماه پنجم با دارو و آمپول آزادسازی

چجوری سقط کردی؟ طبیعی یا کورتاژ؟
مشکلتون چی بود؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.