سه روز تاخیر بعد از موعد

سلام دوستان.من سه ماه اقدام کردم برای بارداری .سه روزه از موعد پریودیم میگذره ولی بی بی چک منفی نشون میده.خیلی استرس دارم .کی باید برم برای ازمایش خون؟علایم پریودی هم دارم.ولی سینه هام از همیشه سفت تر شده و شدید درد میاد.به نظرتون باردارم؟

سلام عزیزم
برای استفاده از بی بی چک بهتره صبر کنید تا یک هفته از موعد قاعدگی تون بگذره البته باز هم احتمال خطا داره
الان می تونید آزمایش خون بدید عزیزم انشالا که مثبت باشه
علائم پریودی و بارداری خیلی به هم شبیه هستن از روی علائم نمیشه گفت که باردارین یا زمان پریودی تون فرا رسیده

ممنون بابت اطلاعات خوبتون خانم حکیمی.
الان با ازمایش خون معلوم میشه یا باز برای اونم زوده؟

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
نه عزیزم زود نیست می تونید انجام بدید

ممنون لطف کردین وقت گذاشتین

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:
انجام وظیفه ست

منم ۵روز عقب انداختم بی بی چکم روز اول منفی شد انتظار سخته نمیدونی بچه داری یا نه

1 Likes

:breast_feeding:

1 Likes

وای اره خیلی سخته انتظار.شما الان باردارید؟

نمیدونم عزیزم من ۸ساله در انتظاره

چرا آزمایش نمیدی عزیزم?

ایشاللا خدا یه بچه خوشگل بهت میده.امروز یه خانومه بعد ۱۷سال و سه تا کاشت ناموفق به صورت طبیعی باردار شده بود بچشم صحیح وسالم.از خدا بخواه فقط

خوب میترسم هنوز زود باشه دقیقا تواین ماه اولین نزدیکیم ۴روز بعد عاشورا بود یعنی ۲۰ روز بیشتر نیست سحر جون می ترسم نشون نده

1 Likes

امروز رفتم دکتر ولی دکترم گفت میخوای چهارشنبه بیا برای ازمایش که یه موقع از جلو عقب افتادن سیکل قاعدگی نباشه.ولی استرس مگه میزاره تا چهارشنبه

عزیزم آزمایش خیلی زودتر از بی بی چک نشون میده

1 Likes

مرسی عزیزم آره انشا الله همچنین شما هم نینی دار شی منم یه کاشت دو قلو داشتم

یعنی صبر نکنم تا چهارشنبه؟؟؟اگه مثبت نباشه چی اخه

1 Likes

حالا تو که صبر کردی تا چهارشنبه هم صبرکن انشالله که خوش خبر برگردی , سابقه تاخیر داشتی?

من قبلا باردار شدم آزمایشمم دیر نشون میده نیمودنم چرا :unamused:

تو نی نی داری سحر جون؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.