سه روزه پریود نشدم

سلام خانما… سه روزه پریودیم تاخیر افتاده بی بی چکم دیروز و پریروز زدم منفی بوده. علائم پریم ندارم… از چیه بنظرتون اگه حامله نیستم پس چرا پری نمیشم… نیلوفر جون میشه از عفونت باشه تاخیر در پریودی؟؟؟ همیشه نهایتا دوروز عقب مینداختم. راهنمایی کنین چیکار کنم؟؟؟

سلام عزیزم
به بی بی چک نمیشه اعتماد کرد مخصوصا وقتی زود ازش استفاده می کنید باید بذارید یک هفته تا ده روز از موعدتون بگذره بعد از بی بی چک استفاده کنید. شما باید آزمایش بدید تا مطمئن بشید باردارید یا نه
اختلالات هورمونی باعث تاخیر در قاعدگی میشه عزیزم
اگر ترشحات زرد یا سبز همراه با بوی بد یا سوزش و خارش دارید بهتره زودتر از نزدیک معاینه و درمان بشید

1 Likes

پس چرا بعضی ها میگن قبل از موعدشون از بی بی چک استفاده کردن و نشون داده؟؟
ترشح دارم اما سفید رنگ و بویی نداره فقط موقع رابطه ی مقدار کم و خفیف خارش دارم ولی در حالت عادی نه. آزمایشات هورمونی چند ماه پیش انجام دادم از نظر هورمونی مشکلی نداشتم… پس الان باید صبر کنم تا ی هفته از موعدم بگذره؟ میشه تنبلی تخمدان داشته باشم؟؟

سلام. منم از وقتی برا بارداری اقدام کردم پریودام نا منظم شده بودن. حتی تا شش روز هم کشید بعد پریود شدم. میگن که رحم میخواد آماده بشه

من 6.7ماهی میشه تو اقدامم قبلش خیلی خیلی منظم بودم ولی از موقع اقدامم دوروز دورز تاخیر داشتم. بیشترین تاخیرم 4 روز بوده مال ماه اول اقدامم…

چند وقته تو اقدامین؟

من بعد هشت ماه باردار شدم

خوش بحالت عزیزم… واسه منم دعا کن

ان شاالله بزودی تو هم مامان میشی. بقول همه استرس نداشته باش فقط. من این ماه رو خودمو زدم به بیخیالی و جواب گرفتم

اگر باردار نبودن خب هر زمانی استفاده می کردن منفی نشون می داده. اگر باردار بودن و مثبت نشون داده به خاطر این بوده که مقدار بتا در ادرارشون بالا رفته بوده و نشون داده، در اکثر مواقع با وجود بارداری میزان بتا در ادرار افزایش پیدا نکرده و منفی کاذب نشون میده

1 Likes

خیلیا میگن بیخیالش شو ولی خب مگ میشه بهش فکر نکرد…

باید نزدیک تخمک گذاری تون یعنی اواسط دوره، سونوگرافی انجام بدید عزیزم تا مشخص بشه پلی کیستیک دارید یا نه.

بله خب نمیشه بهش فکر نکرد. فقط بعضی وقتا فکر کن. نه اینکه همه زندگیت بشه اینکه وای خدایا این ماه چی میشه. همش دنبال علایم باشی و تو اینترنت سرچ کنی و نگران باشی. توکلت بخدا باشه.

1 Likes

احتمال داره یه کم عفونت داشته باشید. معاینه شدین؟

ممنون خانم حکیمی عزیز که وقت میزارین انقد خوب راهنماییمون میکنین… سپاس از شما :rose::rose::rose:

1 Likes

جدیدا نه معاینه نشدم دو سه ماه پیش معاینه شدم گفتن مقدار کمی عفونت داری که طبیعیه این مقدار و دوتا کپسول چرک خشک کن دادن مصرف کردم و گفتن رفع شده

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
انجام وظیفه می کنم :rose::rose:

1 Likes

سلام بچه ها… امروز شد 5 روز و هم چنان پری نشدم… امروز سینمو فشار دادم یکم ازش ی اب زرد رنگی میومد…از چیه؟ شماهم اینجوری شدین؟

سلام عزیزم
بهتره به پزشک مراجعه کنید
انواع ترشحات پستان
انواع مختلفی از ترشحات وجود دارد و نوع ترشح پستان ممکن است نشانه ای از علت ترشحات باشد.
ترشحات شیری ممکن است تولید شیر مادر باشد حتی در زنانی که باردار نیستند و یا شیردهی ندارند و اغلب به علت سطح هورمونی بالا، به طور خاص پرولاکتین باشد.
ترشحات شفاف و چسبنده ممکن است نشانه ای از التهاب یا عفونت باشد.
ترشح خونی ممکن است نشانه ای از ترومای شدید، عفونت و یا سرطان باشد.
ترشحات مخاطی زرد یا قهوه ای که ممکن است با خون مخلوط باشد و می تواند به علت عفونت شدید باشد به خصوص اگر با درد پستان همراه باشد.
بررسی نوع ترشح از نوک پستان معمولا برای تشخیص قطعی کافی نیست. حضور علائم و نشانه های دیگر و همچنین بررسی های تشخیصی کامل توسط یک پزشک علت زمینه ای ترشحات پستان را تعیین می کند.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.