سن نوزاد رو چطوری محاسبه کنم

دوستان من توی محاسبه سن دخترم مشکل دارم
الان ۴ماهو ۱۳روزشه به نظرتون باید ویژگی های ۴ماهه ها رو براش بخونم مقایسه کنم یا ۵ماهه ها؟؟؟

عزیزم اصلا مقایسه کردن درست نیست چون بچه ها باهم متفاوتن.اما اینکه میگید ۴ماه و … پس تو ۵ماه هستن و ۴ماه تکمیل شده

چهار ماهه دیگه عزیزم

اسما جون منظورم مقایسه با فرد دیگه نیست با ویژگی های سن خودشه گلم میخوام چک کنم مشکلی نداشته باشه یا اگه جلوتره متوجه باشم

آخه بیشتر ویژگی هاش به ۵ماهه ها میخوره موندم مثلا میزنه هفته اول پنج ماهگی منظور همون هفته بعد تکمیل ۴ماهگیه یا …نمیدونم گیج شدم :expressionless:

عزیزم هنوز پنج ماه تموم نشده پس نمیشه گفت پنج ماه. درستش همینه که بگیم 4 ماه و 13 روز

عزیزم شما این جوری مقایسه کنید تا متوجه بشید. وقتی بچه به دنیا میاد میگین هفته اول یک سالگیشه؟ پس باید اجازه بدید 5 ماه از زندگیش بگذره تا بتونید 5 ماهه صداش بزنید. 5 ماه و یک هفته میشه هفته اول 5 ماهگی

1 Likes

ماشالا بچه ها الان باهوشن زود یاد میگیرن :blush:

1 Likes

االان یعنی باران بایددبا هفته دوم چهارماهگی مقایسه بشه طبق این عکس درسته دوستان؟

این ویژگی هارو به طور متوسط در نظر میگیرن و مینویسن. ممکنه بعضی ها عقب تر و بعضی ها جلوتر باشن. البته به هوش هم خیلی ربطی نداره من اشتباه گفتم.

1 Likes

ماشاالله به جونت نیلوفر جون :blush:درست میگی عزیزم

1 Likes

بله عزیزم هفته دوم چهار ماهگی

البته هوش یه متغیره که به عوامل مختلف ربط داره یه عاملش سن هستش

1 Likes

یعنی کسی که عقب تره الزاما کند ذهن نیست

سپاس گلم
مشکلم حل شد :smile:

بله عزیزم

خواهش می کنم عزیزم :joy:

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

بله منظور منم اینکه تو پنج ماه هستن و چهار ماه تکمیل شده

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.