سن مادر باردار

سلام مامانای عزیز شما چند سالتون بود بچه دار شدین ؟و راضی هستین ؟

میشه بگین ؟چون میخوام اقدام کنم نمیدونم سنم مناسبه یا نه

عزیز مگه چند سال داری عزیز البته ببخشید پرسیدم :pensive:

آخه خانما حساس هستند

۲۳سال
۲ساله ازدواج کردم

1 Likes

عزیز من در حال اقدام هستم ۲۷ سالم هست و همه اطرافیان میگن تا جوان و سرحال هستی و حال و حوصله بچه داری داری بذار گیرت بیاد چون میگن هرچه سن بره بالاتر هم اعصاب ضعیفتر میشه هم اونموقع حوصله سرو کله زدن با بچه رو نداری

1 Likes

اره همینطوره حق با شماست من خودم مدیر داخلی یه مهد هستم میبینم سن اولیا و بچهاشونو بعضیا واقعا نمیخورن بچه چون حوصله و وقت میخواد

امیدوارم که موفق باشی عزیز انشاالله هرچه خیر پیش توکل به خدا به نظرم اگر موقعیت مادر شدن دارید از همه لحاظ جسمی روحی اجازه بدین یکی داشته باشید انشاالله تا بعدی :blush::blush:

انشالله من خودم عاشق بچه ام،این ماه ایشالا اقدام میکنم شمام ایشالا موفق باشین:heart_eyes::kissing_smiling_eyes:ایشالا ب زودی مامان جون بشید

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:.

ممنون انشاالله هم شما و هم دوستان چشم انتظار این ماه بیاید وخبر خوش بارداری بدین انشاالله منم جواب بگیرم آخه هشت نه ماه اقدام هستم ولی توکل به خدا انشاالله هرچه خیر پیش

1 Likes

انشاالله که همون بار اول جواب بگیری عزیز

1 Likes

بنظرم سنتون مناسب مادرشدنه،انشاالله به زودی مادربشی گلم،منم۲۲سالمه ودرحال اقدامم

بنظر منم سنتون خوبه منم ۱۹ سالمه درحال اقدامم
انشالله که شما زودی جواب بگیرید

1 Likes

خوبه که

مرسی انرژی دادین من فکر کردم سن همه اینجا خیلی از من بیشتر باشه :kissing_heart:

منم ۲۳ سالمه دو ساله ازدواج کردم الانم دوماهمه

من ۲۱ سالمه و حامله ام
پس سن شما عالیه

من بیست و پنج در حال اقدام. یک ماه اقدام
دوساله کامله‌ازدواج کردم

مادر هرچقدر جوونتر باشه
حوصله ی بیشتری برای سر وکله زدن با بچه رو داره و باهاش بازی میکنه

1 Likes

ای جانم بسلامتی

بسلامتی عزیزم :heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.