سن جنین رو سونو دقیق اعلام میکند

سلام میخاستم بدونم سن جنین و سونو گرافی دقیق میگه یا اخرین پریودی…چون بنده این تواخر نامنظم بودم و الان هفته ۶ هستم

خب اخرین بار از اولین روزیکه پریود شدی کی بود؟؟
بر اساس اون مگه حساب نمیکنن؟

حتی اگر قاعدگی نامنظم باشه

وقتی سونو گرافی رفتم ۱۸ خرداد سونو گفت ۴ هفته و ۵ روزته ک ساک جنین دیده شده ولی جنین دیده نشده

۲۶ فرودرین پریود شدم و اردیبهشت ماه سه روز لک شدم همین

بهم گفتند دو هفته بعد سونو بده و من بشدت استرس دارم. کدوم درسته یا جنین هست :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

سلام عزیزم اصلا استرس نداشته باشید چون برای سلامت جنین بسیار مضره. سن جنین بر اساس اولین روز آخرین قاعدگی محاسبه میشه و ممکنه با سونوگرافی اختلاف داشته باشه

عزیزم با استفاده از این ماشین حساب می تونید سن بارداری تون رو به دست بیارید
https://farzand.net/due-date-calculator

من الان موندم پس چند هفته ام هست شب کابوس روز استرس همش دعا میکنم بتد ۱۲ سال ک شوهرم مازو اسپرم بود یهویی شد معجزه شد و من خیلی نگرانم

خداروشکر که باردار شدین تبریک میگم :rose:
عزیزم جای نگرانی نیست فقط کافیه زیر نظر پزشک باشید و استرس نداشته باشید، بیشتر استراحت کنید و از غذاهای سالم استفاده کنید. در هفته 7 یا 8 بارداری جنین دیده میشه

خیلی ممنونم تحت نظر یک دکتر بودم با لحنی صحبت کردند گفت جنین صدر صد مرده و من کل هفته رو گریه میکردم و پیش دکتر دیگه ای رفتم و گفتن هفته ۷ برو نباید میرفتی هفته ۴ …برام دعا کنید اولین باره دارم تجربه میکنم مرسی ک هستید مرسی جواب دادید وقت گذاشتید توکل بخدا دعا کنید سالم باشه من خیلی ناراحتم از خدا میخام کمک کنه بازهم ممنونم …امیدوترم همه مامانهای دنیا خدا بهشون فرزند سالم بده :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

متاسفانه در مراکز درمانی خیلی بد برخورد می کنن و اصلا اطلاعات درستی به بیمار نمیدن. :pensive:
اصلا نگران نباشید عزیزم شما زود مراجعه کردید، برای شنیدن صدای قلب جنین دو هفته دیگه مراجعه کنید انشالا صدای قلب رو می شنوید. به ما هم اطلاع بدید لطفا :rose::pray:
یادتون باشه که استرس بدترین چیز در دوران بارداری محسوب میشه

1 Likes

شما دعام کنید هفته بعد صدای قلبشو‌بشنوم داغون شدم از فکر کردم …دعا کنید بشنوم میام اینجا خبر میدم شاید اون‌روز از خوشحالی جشن بگیرم برای خودم برام دعا کنید هنوز حرف خانم دکتره از قلبم بیرون نرفته محتاجم به دعاهای قشنگتون مهربون:pray::pray::pray::pray::pray::pray::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

چشم حتما
منتظر خبرای خوش تون هستیم :rose:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.