سن بارداري

سلام عزيزان
من ماه پيش براي بارداري اقدام كردم ديروز ازمايش خون دادم مثبت بود البته ١٠ روز پيش ازمايش دادم منفي بود گفتم شايد زود ازمايش داده باشم دوباره تكرار كردم خداروشكر مثبت شد
حالا الان نميدونم چند وقتمه اخرين قاعدگيم ١٠ شهريور بوده
من سيكل قاعدگي منظمي نداشتم
ميشه كمكم كنين ممنون

عزیزم باید تو ماشین حساب بارداری بزنی بهت میگه چن هفته ای ولی خب سونو گرافی هم بری مشخص میکنه ولی اگه ۱۰ روز پیش ازمایش دادی منفی بوده فک کنم ۵ یا نهایت ۶ هفته باشی

ولی حتما یه سونو برو دقیق میگه چن وقتته و تاریخ زایمانت کی هست

اخه ماشين حساب دوره سيكل قاعدگي ميخواد براي من منظم نبوده نميدونم چه عددي بنويسم از٣٠ تا ٣٧ روزه بودم عزيزم

الان زود نيست سونو برم خانومي؟
دكتر گفت دو هفته ديگه برو

پنج هفته نهایتش

ممنون عزيزم

به نظرتون كي برم سونوگرافي بهترين موقع؟

مبارک باشه و عجله نکن.زود سونو نده ببین دکترتون چی میگه.

بهترین موقش ۸ هفته س که هم قلب هم ساک حاملگی تشکیل شده

اره خب زوده دوهفته تحمل کن بعد برو

ممنون خانوما خيلي لطف دارين

اول برو مرکز بهداشت جواب آزمایش ببر و راهنمایی بخواه تا پرونده تشکیل بدن برات، بعدم دکتر برو .بعدم عزیزم سونو رو شما همینجوری که نمیرید به توصیه دکتر و اینکه چه تاریخی بگه برید سونو.

يه دكتر بهم گفت دو هفته ديگه برم
ولي اون گفت احتمالا ١ ماه و نيمته

توی هفت هفته هستی.برنامه فرزند نیکو رو ازبازار دانلودکن خیلی بکارت میاد

مبارک باشه عزیزم
با این ماشین حساب می تونید سن بارداری تون رو پیدا کنید، فقط باید اولین روز آخرین قاعدگی تون رو بدونید
https://farzand.net/due-date-calculator

ممنون از راهنماييتون عزيزم

1 Likes

خانم حكيمي عزيز از اين ماشين حساب استفاده كردم ولي چون طول دوره قاعدگي ميخواد دقيق نميتونم بفهمم چند وقتمه اخه من نامنظم بودم

طول دوره رو نمی خواد عزیزم عرض کردم خدمت تون فقط باید اولین روز آخرین قاعدگی تون رو وارد کنید

ممنون خانوم حكيمي
به نظرتون كي برم براي اولين سونو؟
باتوجه به اينكه ١٧ مهر جواب ازمايش خون منفي بود
٢٩ مهر مثبت شد بتا٢٠٠ بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.