سندرم روده تحریک پذیر در هفته 13

سلام.من الان هفته ی 13 بارداریم مشکل سندرم روده تحریک پذیر دارم حدودا ی 10 روزی میشه قرص اهن میخورم ولی 4.5روزه ببخشید ببخشید مدفوعم سیاه سیاه شده خیلی شدید موقع مدفوع درد دارم به حدی که گریم میگیره. زیر دلم خیلی تیر میکشه موقع مدفوع. تحقیق کردم میگن یا از مصرف قرصه یا التهاب روده. اگه از قرصه چرا چند روزه اینجوری شدم فقط و این دردا بخاطر چیه؟ 3ماهم بخاطر رودم دارو مصرف میکردم نمیدونم الان برم پیش دکترم یا ن؟ اخه دارو که نمیشه مصرف کنم خیلیم نگرانم لطفا اگه تجربه یا اطلاعاتی دارین کمکم کنین ممنون

عزیزم یبوست بارداری که شایع هست…الان من دارم اذیت میشم واقعا…قرص آهن متاسفانه بدترش هم میکنه.البته بعضی ها برعکس
سعی کن میوه و سبزیجات زیاد بخوری غذاهای فیبر دار

اخه یبوست ندارم شاید در روز 3باری شکمم کار کنه و اصلا سفت نیست

خب رنگش مال قرصه…دردت کدوم ناحیه ست؟ دائم درد داری؟

سلام عزیزم
رنگ مدفوع به خاطر قرصه نگران نباشید
درد زیر دل رو نمیدونم، بهتره با پزشک تون درمیون بذارید

1 Likes

من تو بارداری زیر دلم درد میگیره بعد متوجه شدم به خاطر دستشویی اصلا هم یبوست ندارم
مثلا شبها درد میگیره خیلی از درد ، صبح که بیدار میشم باید اول برم دستشویی خالی که میشه اروم میشه
منم قرص اهن میخورم اولش یک روز در میون بعد شد هر روز چون اهنم اومد پایین و مدفوع م کاملا سیاه سیاه

1 Likes

دائم نه دوره ای درد دارم زیر دلم سمت راست تقریبا

ممنون خانم حکیمی عزیز

1 Likes

عزیز منم این دردو دارم
من انقدر کاهو و کلم و میوه تو برنامه غذاییم دارم متاسفانه تو این دوران بارداری اسهال گرفتم هیچ وقت یبوست نداشتم تو این چندوقته
شما بیا چند روز کار من رو بکن حتما سالاد کنار غذات باشه دوما روغن زیتون فقط روزی ۱ قاشق استفاده کن یا رو سالادت یا خالی بخور
حتما جواب میگیری

1 Likes

خواهش می کنم عزیز

سلام خانمی منم این سندروم رو دارم .الان هفته 32هستم خدارو شکر الان کاملا توپم

انشالله همیشه توپ باشی عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.