سمت چپ دلم باد کرده

سلام بچه ها من طرف سمت چپ دلم باد کرده و سوزش داره
حالت تهوع و طرف سمت چپ سرمم شدید درد میکنه این علایم چی میتونه باشه؟

من فک میکنم کیست داشتی ترکیده سوزش پهلوت و حالت تهوع نشانشه…البته بازم مطمئن نیستم.حالتای خودم همینا بود بجز سر درد

سردردمو قبلا از این حالتا داشتم سردردم از خواب ک بیدار شدم درد گرف ولی این حالتا الان بدم دست داد .شما قبلا اینجوری بودید کیست داشتید؟

من چندروز پهلوم درد میکرد یروز دردش و سوزشش زیاد شد حالت تهوع هم داشتم رفتم سونو گف کیسته

پس لازم شد ی سنوگرافی برم …حالت تهوم خیلی شدید :persevere::expressionless:

عزیزم برو دکتر ممکنه مسئله جدی باشه …منم کیست داشتم پیچ خورد اول سمت راستم درد میکرد گفتن آپاندیسه ولی فرداش معلوم شد کیسته من رفتم بیمارستانم همون لحظه تشخیص ندادن اینجور مسائل خطرناکه باید به دکتر مراجعه کنی

واقعا پس باید برم اخه ی چند روزی اینجوری میشدم زیاد جدی نگمیگرفتمش سوزش داشتم میگرفت خوب میشد امروز دیگ شدید شد

خیلی زود برو دکتر …البته من دردم یجوری بود که نمیتونستم اصلا تحمل کنم از صبح تا شب درد کشیدم سه بار سونوگرافی رفتم تو سومین سونوگرافی مشخص شد شمام برو انشالله که چیزی نیست اما خیال خودت راحت میشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.