سل فری یا آمنیوسنتز؟ آزمایشگاه معتبر در شیراز معرفی کنین

سلام من دیروز رفتم دکتر گفتم برام سونو ان تی بنویسه برا ماهه دیگه. گفتم اگه ازمایش دیگه ای هم هست که مطمئن تر هم بشم از سلامت بچه برام بنویسه و برام سل فری نوشته. شما اطلاعی دارید که سل فری کامل تره یا آمنیوسنتز؟

آمنیوسنتز کاملتره ولی سل فری غیرتهاجمی هست و آزمایش خون هست.به من گفتند ولی من ترسیدم و سل فری آزمایش دادم که در مردادماه در آزمایشگاه نسل امید مشهد ۲میلیون بود.البته من هیچ بیمه ای نداشتم

بیمه هزینه شو تقبل نمیکنن عزیزم. بنظرتون چیکا کنم. مرددم. کجا انجام بدم شیراز یا تهران؟ شما چن هفته بودید انمام دادید؟

من ۱۳هفته بودم.اکر غربالگری اولت مشکل داره و الا نیاز نیست.من آزمایشهام و سونو ان تی خوب بود ولی بخاطر سنم که ۳۸ سالمه که در آزمایش تاثیر میدن گفتند با باید آمنیوسنتز کنی یا سل فری.و الا همینطوری لازم نیست آز بدی

آره درسته شما بخاطر سنتون ان تی تون بالا رفته خوب اینو میدونستین انجام نمیدادین ولی خوب خیالتون جمع شد. اما من دوقلوی قبلیم بخاطر ناهنجاری سقط کردم برا همین میخوام برم که خیالم جمع شه. احتمالا سل فری برم ازآمنیو خیلی میترسم اما نمیدونم کجا برم سردرگمم هنوز. مرسی عزیزم ج دادی. انشااا… که نینی تون سالم و سلامت بغل بگیرید

1 Likes

ممنون عزیزم.ولی شیراز که پزشکی پیشرفته ای داره.تازه من هم سل فری دادم فرستادند آلمان.شیراز هم آز بدی فکر کنم خارج از کشور میفرستند.سل فری فقط سه تا تریزومی ۱۳و ۱۸و ۲۱ رو بررسی میکنه.

2 Likes

ناهنجاری که من میخوام مطمئن بشم همین سه تا تریزومیه که فکرمو درگیر کرده. اره احتمالا میرم شیراز.کاش میشد بیام مشهد برام سخته الان تا 3 ماه نشدم پرواز نکنم برام بهتره :pensive:

انشاالله که سالمه و نی نی تو بغل میگیریی

انشاا… انشااا… ممنونم از دعات عزیزم:heart_eyes::heart_eyes:همچنین برای شما:heart:

1 Likes

یاسی جون استرس نداشته باش گلم انشاالله که چیزی نیس

1 Likes

چون یبار تجربه داشتم میترسم ارزو جون برام دعا کن

1 Likes

انشاالله که چیزی نیس گلم،اوناچون دوقلوبودن خطرناک بود،انشاالله این یکی،چیزیش نباشه وبسلامتی بغلش کنی

1 Likes

قربونت ارزو جون انشاا… شمام نینی تو به سلامتی بغل بگیری❤️

1 Likes

من آمنیو انجام دادم اسمش ترسناکه سوزنی که بع شکم میزنن اصلا درد نداره از آمنیو نترس.
سل فری فقط نمونه رو تو ایران میگیرن و انجام تست رو میفرستن یکی از کشورهای اروپایی ایران تستش رو نداره ولی آمنیو مرکز ژنتیک هر شهرس انجام میده نمونت رو هم بعضی دکترا میتونن بگیرن ولی همون مرکز ژنتیک انجام بدی بهتره.
فقط آمنیو یک درصد احتمال سقط داره دو روز استراحت کنی مشکلی پیش نمیاد.

2 Likes

ممنونم الهام جان از راهنماییت.آمینو تو هفته های پایین امکان پذیره؟

عزیزم تو که هنوز سونو ان تی نگرفتی چرا انقد میترسی
انشاالله که ان تی مشکلی نداشته باشی وکارت به هیچکدوم از آزمایشا نکشه
اگرم خدایی نکرده مشکلی بود بعد میتونی هر کدومو میخوای انتخاب کنی که آمنیو کاملتره

اخه قبلا سقط ناهنجاری داشتم خیلی بهمم ریخته نفس جان متاسفانه. اره درسته حرفتون:persevere::pensive:

خب عزیزم خدای نکرده خدای نکرده مشکلی داشته باشه چه قبل ان تی چه بعدش باشه نشون میده
منم مثل شما دو بار سقط داشتم

چند هفته بودید سقط شد؟؟؟

من ۱۸ هفته بودم انجام دادم.
اطلاع دقیقی ندارم.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.