سلام کردن به آشنا بعد از یه مدت طولانی

سلام، شما وقتی بعد یک عمرررر یه نفر رو می‌بیند، مثلا یه هم مدرسه ای قدیمی یا … ، سلام میکنید؟؟؟؟

من همیشه خجالت میکشم احساس میکنم دوست ندارم منو ببینن و خودم رو گم میکنم شما چی؟ :thinking:

1 Likes

من اگه ازش خوشم بیاد سلام میکنم اگه هم نه رد میشم مثلن نمیشناسم .ولی پیش نیمده تا حلا برام

2 Likes

من همش میگم منوفراموش کرده،بیشترمواقع سلام میکنم البته اگه خوشم بیادازطرف

1 Likes

من چون می دونم منو یادشون نمیاد و باید خودمو معرفی کنم ،اول صبر می کنم اگه طرف خیلی بهم نزدیک شد بهش سلام می کنم و باقی توضیحات.اگر نه که خب پیش نمیاد و میگذره.

1 Likes

باورت میشه یه نفرو برا اولین بار تو یه مهمونی دیدی و یک ساعتی باهم حرف زدین و بچه هاتون باهمبازی کردن و …چند وقت بعد تو یه فروشگاه میبینی طرف و می ری پیش قدم میشی و احوالپرسی میکنی وااای طرف اصلا تورو یادددش نمیاااد…متاسفم واقعا ینی انقددد کم حافظه؟؟؟؟ انقد برام این موارد پیش اومده…

2 Likes

اگه ازش خوشم بیاد سلام میکنم اگه نه اهمیت نمیدم

1 Likes

خیلی برام پیش اومده و همیشه جفتمون با بغل کردن و خنده و قربون صدقه رفتن همدیگه ازهم استقبال کردیم. یکی از دوستام که چندسال پیش وقتی داشتم وارد اتوبوس میشدم دیدم اول اون دید جوری صدام کرد و بلند شد همدیگه رو بغل کردیم کل اتوبوس از خنده ترکیدن دیگه بماند اقایون بی جنبه چه تیکه هایی بارمون کردن البته حقم داشتن جاش نبود اونجا.ولی خوب بعد ده سال کم نیست

2 Likes

سلام دوستای گلم
من اگه بعد از مدت طولانی ی دوست رو ببینم میرم با اشتیاق جلو سلام و احوالپرسی…
اما اگه متوجه بشم اونم من رو دیده اما :smiling_face_with_three_hearts:مشتاق به ارتباط نیست اشتیاقم رو در قلبم حفظ میکنم و جلو نمیرم و در دلم براش آرزوی خوشبختی میکنم و راهم رو ادامه میدم همین!..

• فهرست موارد
2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.