سلام لطفا کمکم کنید

من آذر ماه حاملگی شیمیایی داشتم و دوباره بهمن ماه اقدام کردم البته قبلش فولیک اسید ۵ و اینو فولیک یه شب درمیون میخوردم باردار شدم ولی لکه بینی و خونریزی داشتم رفتم سونوگرافی گفت که مشکلی نداره فعلا ولی قلبش تشکیل نشده ۵ هفته و دوروز بود دکتر بهم شیاف پروژسترون داد گفت که احتمال داره بشه یا نشه ولی همچنان لکه بینی داشتم دوهفته بعد که رفتم سونو بازم همون ۵ هفته و دوروزو نشون داد گفت که پوچه و رشد نکرده…حالا باید سقط بشه رفتم دکتر یه سری دارو گیاهی داد گفت که اینارو تا چند روز مصرف کن و طناب اینا بزن ببینیم چی میشه میگفت که نمیخوام کورتاژ بشه ولی فعلا از سه شنبه فقط یه خورده خونریری و دل درد دارم حالا به نظر شما چیکارکنم؟دارویی چیزی نداره غیر کورتاژ؟خیلی میترسم هم الان هم اینکه درآینده میتونم بچه دارشم یا نه؟

اخه الان اندازه ی یه دونه کنجده
فک نکنم لازم باشه کورتاژ کنی
همون کارایی که دکتر گفته رو انجام بده
رازیانه زیاد بخور طناب بزن
نگران نباش خدابزرگه

سلام . حتما پیش ی دکتر سنتی خوب برو . منم پارسال همین مشکل برام پیش اومد افتاد ولی بقایا داشتم ک دکترا می گفتن کورتاژ کن ولی رفتم پیش دکتر سنتی تو دوبار ک بهم دم نوش و چندتا نوشیدنی داد رحمم پاک پاک شد .

مرسی واقعا لطف کردی:kissing_closed_eyes:

1 Likes

جدی؟چه دمنوشی بود؟

عزیزم مجدد برین پیش‌پزشکتون شاید نیاز باشه دارو استفاده کنین برای‌سقط

ممنونم خانم طاهری:pray::rose:

یادم نی .دکتر سنتی داد .مخلوط کردم خوردم . وقتی پریود شدم دقیق یه تیکه سفت اومد بیرون .سونو دادم رحمم پاک پاک شده بود

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.