سلام عشقا، یه سوال دارم

در مورد واکسن ضد عفونت نوزاد چیزی شنیدین؟ یکی ازاشناهامون برای نوزادش زده پنج تا واکسن دونه ای ی تومن هست از دوماهگی میزنن تایکسالگی، گفتن تااخر عمرش بیماری سخت عفونتی نمیگیره منم میخوام بگیرم برای دخترم ولی از ۴ماهگیش میزنم، و اینکه خارجی هست واکسنش سختم گیر میاد کسی اطلاعی داره در موردش ایا

3 Likes

اولین باره میشنوم

1 Likes

منم امروز شنیدم، میگفت پدرو مادر کروناگرفتن ولی بچشون نگرفته، در صورتی ک. من دیدم خیلی از نوزادا هم کرونا گرفتن، حالا میخوام برای دخترم بگیرم اگه واقعی باشه خیلی خوبه

1 Likes

نشنیدم تاحالا

1 Likes

من باشم نمیزنم:roll_eyes:

1 Likes

ممنون عزیزم نظر دادی

1 Likes

چه کاریه شاید عوارض داشته باشه
مال کدوم کشوره؟ اسمش چیه؟

1 Likes

مرسی گلم بابت نظرت

1 Likes

چیزی ک دارو خونه بده و معتبر باشه میگیرم فقط مثل اینکه سخت گیر میاد، نمیرم ک از دست فروش بگیرم :joy:واکسن کلا عوارض داره گلم، اسمشو هم گفت یادم رفت راستش میپرسم میگم بهت

1 Likes

چ خوب با دکترش مشورت کن اسم دارو رو هم حتما بگو بهش خدایی نکرده چیزی نشه

1 Likes

آره حتما قبلش با چند تا دکترمشورت میکنم اینجام مطرح کردم که قشنگ تحقیق کرده باشم ندیده نشناخته نزنم

1 Likes

افلین

1 Likes

منم میخواستم بزنم اما اون زمان انقدر فکرم مشغول بود که نزدم
بازم دنبالشم که بزنم براش

1 Likes

پنوموکک
پره منار ۱۳

1 Likes

ااره همین بود پس واقعیه، هرجور شده میزنم براش

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.