سلام سلام .. سوال راجب هدیه تولد..؟♥️🎊

سلام خره :unamused::unamused::joy::joy:

۲۰

1 Likes

باکس خیلی خوبه، منم ی سال باکس گرفتم توش کمربند و سگکشو کیف چرم و فندک و ی قاب عکسمونو گذاشتم، عالی شد، با کلی تزیین، پیشاپیش مبارکه :heart_eyes:

1 Likes

سلام به روی عنترت
براش یه چیز خاص ماندگار بگیر
من برا رلم یه ساعت خریدم و یه فروهر
حالا تولدش هم بهمن هست

1 Likes

اشتب گفتم اصلاح کردم:expressionless:

1 Likes

فدای سرت. خنگو

1 Likes

وییی خیلی خوبه که ذوق کردم پس حتما باکس میگیرم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:ممنون عزیزممممم:kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

درد بیمزه :joy::joy::joy:

1 Likes

:unamused::unamused::unamused::unamused::joy:

ممنان باکس میگیرم:rofl::rofl::rofl:

1 Likes

منم میخام واسه تولدش باکس بگیرم و یه شاخه گل رز و یه مینی کیک ببرم بکوبم تو صورتش:joy:

1 Likes

ناز میشه:heart_eyes::heart_eyes:خواهش میکنم مهربون :heart::kiss:

1 Likes

فقط اخرشو دوس داشتم:ok_hand::joy::rofl::rofl::rofl:

حلقه نقره شیک.دستبند مردونه چرم.از این کلاه ها که گاو چرونای(اسمشونو نمیدونم)آمریکایی سرشون میکنن از اونا بخر لامصب خیلی کلاه های جذابیه:heart_eyes:

1 Likes

مرسی گلم ولی این دستبندو انگشتر اینا دست نمیکنه حتی حلقه ازدواجم دستش نیست بخاطر شغلش

1 Likes

بدتر شوهر من…البته شوهرم چون خوشش نمیاد دستش نمیکنه

1 Likes

اهوم این کارش با ماشینه همش روغنو اینا واسه همون سیاه میشه نمیشه وگرنه ساعت میگرفتم

1 Likes

لامصب خرید واسه مردا واقعا سخته اصن ادم میمونه چی بگیره

1 Likes

اره بخدا:grimacing::grimacing:🤦معضل بزرگیه . اونم واسه شوهر من که نه ساعت نه دستبند نه انگشتر نه ادکلن زیاد استفاده نمیکنه کلا مکافات دارم:joy:

1 Likes

شوهر منم همینه از عطرو ادکلن و هرچیزی که بوی تندی داشته باشه هم بدش میاد چون حساسیت داره متاسفانه…تا الان کادو براش کفشو لباسو کیف پولو خوش نویسو ساعتو اینا گرفتم الان موندم باز چی بگیرم براش

1 Likes

:joy::joy::joy:🤦 جوراب بگیر

1 Likes

چ خوبن اینا قیمتشون چقدره؟!؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.