سلام دوستان این اخرین گپمه لطفا بیاین

آنتی بیوتیک حتما داشته باش، درد نداری یا کاملا دفع شده یا هنوز دفع نکردیش، درد اصلی زمان دفعه

1 Likes

هستی عکسشو بدم ببین چیع

دیدم تو گپ قبلیت، عزیزم، بقایا وقتی مساله ساز میشه که از موعد پریودت بگذره و پریود نشی یا درد شدید داشته باشی، منم اول دو روز فقط لخته جگر مانند دفع کردم بعد یک هو یه چیزی شبیه مال تو و یه روز درد نداشتم و بعد یه تکه اندازه بند انگشت دفع شد، و خونریزیم در حد کم شد یه هفته و ده روزی بود. بعدشم هر ماه پریود میشدم. درد هم بعد اون تکه آخر نداشتم. این تجربه من بود.

1 Likes

از من بیست روزی بود که جنین ازبین رفته بود و منتظر قلبش بودم. بعد بیست روز خودش افتاد. شما هم اگه درد نداری با بدنت ور نرو تا خدای نکرده مساله دیگه ای واست پیش نیاد. گرمی جات بخور عزیزم و به خودت برس. بقایا با اولین پریودی میره. دکتر من که اینو بهم گفت و بهم گفت دو ماه بعد سقطتت سونو بقایا بده.

1 Likes

ولی بعدش درد نداشتم وقتی قرصارو میخورم یکم درد دارم مثه پریودی یکم شدید ترش ولی در حالت عادی اصلا دردی ندارم

اهان مرسی خداکنه منم تموم شه مشکل ساز نباشه

هنوز نیوفتاده. یه چیزی قد تخم کبوتر یا یکم بزرگتر که سفته وصله به جفت اون جنینه. بسته به سن بارداریت.حالا اینی که دفع شده لخته نرمه یا سفته؟

1 Likes

ببین همون اول که خودرم الان که فرستادم اون اومد که توش چیزایه سفید داشت بعدشم اون دوتا که اون گپم دیدی افتادن و بعدش دیگه هیچی نیوفتاد حتی خونریزیمم کم شد

توکل به خدا نمیشه، دکتر منم گفت چون سقط خود بخودیه دفع میشه گفتم کی؟ گفت نگران نباش به خونریزی و لکه بینی افتادی میافته.

1 Likes

هیچکدوم نرم نبودن الانم که میگم داخل رحمم انگار اویزدنه دست زدنی سفته

نه من ۲۱ روز تو شکمم جنینم مرده بود ولی نیوفتاده بود بعد قرص دوساعت بعدش خون دیدم

خب اصله کاری افتاده پس، گرمیجات بخور جوشونده ترکیب تخم شوید و بابونه و دارچین و زنجبیل و نبات و کاچی تا رحمت تمیز شه و اگه چیزی مونده باشه بیافته. درد نداری یعنی دفع شده هر زمان درد داشتی و چیزی نیافتاد نگران شو. بعدشم تا پریودیتم صبر کن موعدت بشه هرچی باشه تا اون وقت میاد.

1 Likes

بسه دیگه از اون قرصا نخور ،داغونت میکنن
عوارضش بیش از حده
تخم شوید و گزنه بخر بجوشون بخور
ولی جدا جدا بخور
میشوره میبره

2 Likes

من تا یک هفته یهو دردم میگرفت باز یه تیکه لخته ازم میوفتاد

1 Likes

عزیزم خوبه به خونریزی افتادی، دفع میشه همش فقط آرامش روحیتو حفظ کن. به خودتم برس از لحاظ جسمی

1 Likes

قربونت عزیزم ولی اون سفته که میگم داخل رحممه یه کوچولوش کنده شد دست زدنی سفید و قرمز بودش و سفتم بود اون چیع الان ؟ شنبه میرم سونو انشالله که بقایاش نمونه عفونت نگیرم بنظرت

1 Likes

والا منم یهویی شکمم درد میگیره

ده روز بعد سقط باید بری سونو
الان فایده نداره

2 Likes

گفت یه هفته بعدش اخه بچه ها میگن عفونت میگیریو بهمان

1 Likes

اونی که رگه سفید داشته جنین بوده. به من که اینو گفتن. اگر بقایا باشه برا جفته اونم صدی به نود تا پریود اولت دفع میشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.