سلام دوستان این اخرین گپمه لطفا بیاین

رشتت دندون پزشکیه؟؟ عزیزم

2 Likes

نسیم جون‌ ۸تازیرزبونی چخبره اخه.بنظرم زیاد داده.دمنوش وگرمیجات بخور ک خونریزی کنی و اگ بقایا داشتی باهاش دفع بشه

3 Likes

عزیزم حتما برو معاینه شو احتمالا ی تیکه بقایا دهانه واژن رو مسدود کرده با پنس بر میدارن برات و خونریزیت به جریان میفته
اگه تیکه بزرگ قرمز رو دیدی که همون جفت هستش
جنین قبل اون دفع شده

من گپات نیومدم چون اسم سقط میاد حالم بد میشه و دیشب خودم تا سر صبح گریه کردم
خدا به دلت صبر بده
اما برو دکتر نیاز به دارو و انتی بیوتیک داری قطعا
ازیترو میدن بهت و برات سرم و تقویتی وصل می کنن

3 Likes

نه خیلی کم انگار اخرایه روز پریودیمه ولی یدنه انگار یچی جگر مدل دهانه رحمم هست فشار میام یکم میاد بعد میره تو الانم کارای خونمو کردم که بیا بیوفته

3 Likes

نه …

1 Likes

عزیزم برو عطاری بگو ی دارو،میخوام برای شستشوی رحمم بگو که قبلا سقط،داشتی شده نامه دکترتم ببر که بهت بدن. چندروز مدام بخوری کل رحمت پاک پاک میشه. داروش خیلی تلخه زهرماره ولی اگر یهو بخوری چیزی متوجه نمیشی من برای جفت سقطام خوردم

4 Likes

هزیز اگر تو واڗنت چیزی مونده بود مطمئن باش درد امونت نمیداد من سر سقط اولم یکم مونده بود دفع نشده بود دقیقا دردایی مثل درد زایمان داشتم رفتم بیپارستان ورتاژم کردن چون همون یک زره نذاشته بود مابقی بیاد بیرون. خدا برای هیچ کس نیاره اون روز رو

4 Likes

اگ خونریزی نداری حتما بقایا هم نمونده یااگ مونده خیلی کمه‌ک با پریودی هات دفع میشه.ولی تا سونو نشی نمیشه فهمبد گلم

3 Likes

اصلا درد انچنانی ندارم درد ندارم کلا فقط یه چی مثه جگر توشچجوریه اونجوری ازم هنو هست دستمو یکم میبرم تو مشخصه اون بیاد بیرون دیگه تمومه عزیزم لطف میکنی اکن یکی گپام سقطو ببینی ببین جفتم باهاش اومده یا فقط جنینه

2 Likes

اره دکترم گفت باید بیای سونو سونو واژیناله یا شکمی

2 Likes

برا من شکمی بود عزیزم

2 Likes

اهان بعدش ک عفونت نگرفتی ؟

2 Likes

۱ماه کامل سفلکسیم داد دکترم تاخوردم

2 Likes

۲ماه‌خودتو تقویت کن ماه سوم اقدام کن عزیزم ب امیدخدا زود‌جاش برات پر میشه.من‌اگ بچه‌اولم‌بود ۱۰آذر ب دنیا میومد تاچندروز دگ ولی نموند برام ولی خداروشکر داداشش جاشو تو دلم پر کرده

2 Likes

اهان ممنون عزیزم بعد چن مدت اقدام کردی

2 Likes

من‌اردیبهشت سقط کردم تیر اقدام کردم و گرفت

2 Likes

خیلیم عالی خدا حفظش کنه اگه خداکنه منم عید اقدام میکنم وزنم کمه میخام یکم وزن بگیرم بعد

2 Likes

خیلیم عالی بعد سقط امکان داره لوله ها بسته بشن ؟

1 Likes

بخاطر وزن‌نیس دورت بگردم ماشالله عروس ما۴۸کیلوئه یه دختر داره ۸ماهه.بچه هایی ک زیر۳ماه اینجور میشن‌مشکل کوروموزومی دارن.خودتو‌درگیر وزن و حرفای این و اون نکن

3 Likes

ن عزیزم چرا بسته شه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.