سلام ببخشید من یه سوال دارم

من الان عقد هستم و در اخرین روز پریودیم نزدیکی کردم البته هیچ خون ریزی نداشتم که پردمو از دست بدم یعنی روز پنج اسفند اخرین روزش بود فقط لکه بینی داشتم و نیم ساعت بعد قرص اورژانسی خوردم از داروخانه پرسیدم گفت هیچی نمیشه ولی دوران پریودی پرده کنار میره الان من میترسم یه وقت حامله باشم البته علائمشو ندارم ولی پریودی این ماهم هنوز شروع نشده میخواستم ببینم شما میتونید منو راهنمایی کنید؟؟ ممنون میشم منو از این استرس نجات بدین

عزیزم اول ک تا ۵رور تاخیر اگه پریودتون نامنظمه بهم ریختگی پریود طبیعیه بعدم اگه بیشتر شد دلایل زیادی داره ک یکیش بارداری هست. بعدم شما ک اورژانسی خوردی دیگه خیلی خیلی احتمالش کمه تقریبا نزدیک صفر ک باردار بشی. ولی نگفتی که منی داخل واژنت ریخته نگران شدی یا کلا رابطه محافظت شده داشتی بازم نگرانی؟

شاید انداره یه نخود شاید هم کمتر منی ریخته باشه این واقعا نگرانم میکنه بعد از اون دیگه اصلا نزدیکی نکردم یعنی یجورایی فرار میکنم یعنی با یک بار نزدیکی هم میشه باردار شد؟؟

نه قرصم ک خوردی نمیشی نگران نباش

پس احتمالش هست بخاطر قرص باشه که هنوز پریود نشدم ؟؟

اره احتمال داره بخاطر قرص باشه

مرسی دستتون درد نکنه

خواهش میکنم گلم

خود استرس هم باعث بهم خوردن نظم پریود میشه و قرص اورژانسی هم همینطور،شما نیم ساعت بعدش قرص اورژانسی خوردی پس احتمال بارداری نزدیک به صفره

کی همچین حرفی زده که پرده کنار میره .پرده با اولین دخول پاره میشه .در پریودی دهانه رحم بازه .شمام که قرص خوردی احتمال بارداری خیلی کمه عقب انداختنتم بخاطر قرصه

1 Likes

کنترلی شده جدیدا؟؟؟؟؟؟ :smile:

3 Likes

یعنی عاشقتتتتم :joy::joy::joy:

1 Likes

من هم نمیدونستم اینو که پرده کنار میره من الان چون استرس دارم.همه چی رو باور میکنم به منم گفتن حالا نمیدونم چیو باور کنم چیو نکنم تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه برم چکاپ کنم

1 Likes

آفرین برو دکتر خودتو راحت کن عزیزم

خخخ :heart_eyes:

1 Likes

عزیزم مگه پرده کرکره ایه بره کنار،پرده یه لایه نازک در دهانه واژنه،که واسه همه با هم متفاوتن،بعضی بکارتا خونریزی نداره،حتی بعضیاشون مثل ارتجاعی پاره نمیشن،بعضیا هم خونریزیشون زیاده،با دخول هر چیزی تو واژن پرده پاره میشه
عقب انداختنتم به خاطر قرص اورژانسیه،قرص اورژانسی هورمونارو خیلی به هم میزنه،درمورد بارداریتم،چون قرص اورژانسی خوردی،تقریبا غیر ممکنه،احتمال شکست این قرصا فقط۲%هستش

2 Likes

مگه نمیدونی زهرا جان برای بعضی ها حکم سینما داره موقع نمایش پرده میزنه کنار :joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

چون قرص خوردی نگران نباش حامله نمیشی.خود قرص ها پریودی رو نامنظم میکنه.

روز آخر پریودی ینی یه هفته قبل از تخمک گذاری متوسط عمر اسپرم ۴۸ ساعته پی غیر ممکنه باردار شده باشی استرس و تغییر شرایط حسی و عاطفی گاهی انقدر نظم پریودی رو بهم میزنه که مواردی بوده بعد از دوماه پریود شده در ضمن بکارت بگونه ای قرار داره که وجودش تاخیر در رسیدن اسپرم به رحم رو موجب میشه و این ضریب راحتی خیالتو افزایش میده بنابراین بفکر نباش برو حالشو ببر اما ایمنی شرط اوله بهتره یه مدل از مدلهای جلوگیری رو انتخاب و ازین ببعد بکارگیری کنی🌹

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.