سلام اجیا منو وکنجدم اومدیم😍❤🥺+عکس

خدا جواب دل شکسترو زود میده … امیدت ب خدا باشه

2 Likes

س سال منتظرم فعلا ک نشده دعا کن زودتر بشه:pleading_face::palms_up_together:

2 Likes

میشه ان شاءالله … ب شوهرت برس .خودت هم مراعات کن

2 Likes

ینی چجوری برسم؟؟ خودم هیچی نمی‌خورم غذا باشه میخورم هر از گاهی تنقلات
الان گردو خریدیم بادوم هم میخورم

2 Likes

به به چه قند عسلی
وای عجب گل پسری
:star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

ای جان دلم
قدمش مبارک باشه خوشکل خان
زیر سایه پدر مادربزرگ شه
نامدار باشه
لاحول ولاقوة إلا بالله
ماشاءالله

جون ودلم میره برات
مگه میشه دل تورو نخواد
آقا ارمان:heavy_heart_exclamation::smiling_face_with_three_hearts::heart::dancer::heavy_heart_exclamation::star_struck::smiling_face_with_three_hearts::heart::heavy_heart_exclamation::smiling_face_with_three_hearts::yum::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::partying_face::partying_face::partying_face::yum::yum::yum::yum::yum::yum::yum::yum::yum::yum::yum::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::heart::heart::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::yum::yum::yum::yum::yum::star_struck::star_struck::star_struck::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::star_struck::partying_face::smiling_face_with_three_hearts::partying_face::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::star_struck::smiling_face_with_three_hearts::partying_face::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::tada::confetti_ball::orange_heart::heart::blue_heart::green_heart::yellow_heart::heart::two_hearts::heart_decoration:

1 Likes

به به… بهم خصوصی پیام بده قشنگ بهت توضیح بدم

2 Likes

من غش:drooling_face::heart:

مرسی عشقم بابت پیام دلبر و خوشکلت:heart::see_no_evil::blue_heart:

فدای تو

خدا عزیزاتو واست نگه داره:blue_heart::heart::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

عزیزمی همچنین شما شیوا جان

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.