سقط کردم 😔 😭

یه مرد خیلی حرفش راسته،از این مرداس که توی ۱۲ ماه ۶ ماه کاملش روزس اصلا با فالگیرا آسمون تا زمین فرق میکنه

1 Likes

گلم اگه باردار بشی میتونی امپول هپارین بزنی مشکل غلظت خوتتو درست میکنع دور نافی

1 Likes

باید قبل از بارداری بزنم یا وقتیکه باردار شدم

1 Likes

اینو دیگع دکترتون باید تشخیص بدن که چه زمانی بزنی.من تو بارداری زدم

2 Likes

باشه خیلی ممنون عزیزم ممنون که وقت گذاشتی برام،اون مرده بهم گفت مشکلت فقط با انار خوردنو پیاده روی حل میشه،خدا کنه دیگه کارم به آمپول اینا نرسه،آخه بی نهایت از آمپول میترسم

1 Likes

ببخشید عزیزم شما وقتی فهمیدین غلظت خون دارین چن وقت دارو مصرف کردین بعد باردار شدین

1 Likes

فدات شم گلم خوش حال شدم که تونستم راهنمائت کنم.انشالا که مشکلتون حل بشع وبه زودی صاحب نی نی های خوشگل بشی بدون هیج دارو :heart_eyes:

1 Likes

من تقریبا ۶ مااه تحت نظر بودم آسپرین استفاده میکردم

1 Likes

قربونت برم خیلی ممنون از دعای قشنگی که کردی برام،انشالا توم هر آرزوی داری براورده بشه هرچی تو دلته همون بشه:palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

1 Likes

زنده باشی عزیزم.ممنونم:heartpulse:

2 Likes

آها پس منم باید حالا حالاها صبر کنم،چون میخواستم بهمن اقدام کنم ولی پشیمون شدم فعلا اول آزمایشارو میدم بعد دیگه هر وقت خدا خواست میده

1 Likes

یه نظرم اول همه ازمایشا رو بده همه چی که اوکی شد انشالا برو واسه اقدام که مامان میشی حتما گلم

1 Likes

استرس

1 Likes

اره حتما همین کارو میکنم۷ ماه تحمل کردم ۷ ماه دیگم روش،تا خیالم بابت همه چی راحت نشه اقدام نمیکنم چون واقعا دیگه خدای نکرده تحمل یه سقط دیگه ندارم

1 Likes

تو اي وي اف واقعا تعيين جنسيت صد در صده؟ واقعي واقعي؟

1 Likes

بله گلم تعیین جنسیت صد در صده چون وقتی جنین تو ازمایشگاه تقسیم سلولی میکنه وقتی به ۸ سلولی رسید یه سلول ازش برمیدارن مشخص میشه کدومش دختره کدومش پسر.

1 Likes

ببخشید ولی ادم میتونه چقدر احمق باشه که خودتو به خاطر ادمی که هیچ ارزشی نداره بکشی اونم به خاطرت خودشو میکشه؟برای خودتون ارزش قائل بشید ادم میمونه چی بگه والا تا این حد مشکل داری چرا از یه روانشناس کمک نمیگیری؟

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.