سقط کردم 😔 😭

بیشتر گرمیجات بخور …سردی جات بزار کنار. …مث لبنیات و خیار و کاهو …جوانه گندم و ماش بخور تو سالادت. …دیگ صبح ارده و شیره و عسل بخور…چیزی و گرم باشه

1 Likes

حدود هشتاد 10 کیلو اضافه دارم …الان بدنسازی میرم…دوماه بدنسازی رفتم خیلی خوب بود باردار شدم رها کردم الان باز شروع کردم

1 Likes

36سال

1 Likes

اره حتما خونریزیم قط شه شروع میکنم

1 Likes

منم ۸۵بودم الان شدم ۷۸میخام کمتر کنم بشم ۷۰اینا

1 Likes

آره برای خودت برنامه ریزی کن …ایشالا بعد سه ماه اولین ماه باردار بشی و خدا یه نی نی سالم بهت بده

1 Likes

من میخام همون 70 تا بشم

1 Likes

عزیزم خیلی وقته ازدواج کردی کلا بچه نداری

1 Likes

نه دور ازدواج کردم …الان یکسال ازدواج کردم

1 Likes

ان شاالله گلم همچنین خودت ان شاالله

1 Likes

اهان بهترین کارو کردی
ان شاالله بزودی مامان میشی و بهترینها نصیبت میشه :palms_up_together:

1 Likes

قربونت عزیزم …ایشالا نصیب خودتم بشه:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

فداتشم :blush:

1 Likes

ناراحت نباش خودت تقویت کن و ورزش کن …تا کیفیت تخمکت بره بالا …و یه نی نی سالم خدا بهت بده عزیزم …شب خوش

1 Likes

باشه گلم توکل برخدا
ان شاالله باهم
شبخیر گلم :heart:

1 Likes

منم تو ۵ هفته سقط کردم،بعد از سقط دکترم گفت تنبلی تخمدان باعث سقط شده،ولی یه روز رفتم پیشه یکی هرچی بگه راست گفته اصلا آیندرو قشنگ میگه،تا منو دید بدونه اینکه چیزی بگم گفت بچت بخاطر اینکه اکسیژن خونت پایین بود سقط شد بچتم پسر بود،غلظت خون باعث میشه اکسیژن خون بیاد پایین بنظرتون؟

1 Likes

بله کاملا درسته خون کع غلیظ بشه اکسیژن رسانی به جنین خیلی کم میرسع

1 Likes

اون یه نفر کیه

ایشالله ب سلامتی

1 Likes

پس حرف اون مرده درست بود تا دکترم،اخه من با اولین اقدامم باردار شدم،کسی تنبلی داشته باشه یکم دیر حامله میشه ولی من فورا حامله شدم،الانم ۷ ماه زیر نظر دکترم،این ماه برام آزمایش نوشته انعقاد خونم نوشته،اگه خونم غلیظ باش ممکنه برای حاملگی بعیدم دوباره مشکل ساز باشه خیلی میترسم:pensive::pensive:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.