سقط کردم یا نه؟

سلا م من هشت تا ده روز از پریودم عقب افتاد ک بی سابقه بود بی بی چک گذاشتم ولی منفی بود دلدردم داشتم تو این مدت اما پریود نمیشدم تا اینکه بعد ده روز ی دفعه ب لکه بینی افتادم تا ۴ الی ۵ ساعت طول کشید ک ی هویی دلدرد شدید گرفتم و ب خونریزی افتادم حالا اصلن نمیدونم باردار بودم یا ن ب نظر شما علائم سقط رو دارم یا ن اخه زیر دلم خییییییلی درد میکنه

ممکنه بخاطر بالاپایین شدن هورمون و استرس پریودت عقب افتاده باشه

اخه یکی دوسالی هست ک نامنظمی این شکلی نداشتم ک بشه ۸ روز عقب افتادنم .بعدشم با لکه بینی شروع شه

به احتمال زیاد هورمونات قاطی کردن عزیزم ی چای نبات زعفرون بخور دردتو کم میکنه

عزیزم به نظر میاد پریود بوده.حالا ایشالا کارشناس محترم پاسخ میدن.

منم ماه پیش یازده روز عقب انداختم و بعدش شدیدا پریود شدم با درد و … و برای منم همیشه منظم بود.ولی خودم حدس زدم دلیلش استرس بوده چون روزای سختی رو گذرونده بودم

اخه من استرسی نداشتم .الانم رنگ خونریزیم سیاه و غلیظه ک توش تکه های ب اندازه نخود لخته س .

احتنالا عفونت داری

سلام عزیزم
اگر توی اقدام هستید این بی نظمی قاعدگی طبیعیه نگران نباشید. بهتره به پزشک مراجعه کنید تا از نظر عفونت بررسی بشید.

1 Likes

سلا م امروز میخوام بدم دکتر.من از عید توی اقدامم ب نظرتون آیا ممکنه بازم ب این دلیل باشه .دو ماه پیشم ک رفتم معاینه گفت عفونت نداری .ولی خب اون دو ماه پیش بوده حتما.

بله عزیزم به خاطر اقدام این اتفاق افتاده و طبیعیه، ولی احتمال سقط هم هست. امروز مراجعه کنید و به ما خبر بدید لطفا

بله حتما.با اینکه این نوع پریود شدنم خیلی مشکوکه و تا حالا سابقه نداشته.شک منو نسبت ب سقط تو هفته اول بارداری خیلی زیاد میکنه.خیلی نگرانم .امیدوارم اینجوری نبوده باشه.

1 Likes

نگران نباشید، بدن ما مدام در حال تغییره و این تغییرات هورمونی در زمان اقدام به بارداری و در دوران بارداری بیشتر از قبل میشه.

من تو این دو روز ی دلدرد شدید زیر دلم داشتم خود خون ریزیم بدون درد ولی غلیظ و سیاه رنگ بود ک توش تکه های کوچیک لخته هم پیدا میشد.ولی من هر وق پریود میشم انگار ی وزنه ی پنج کیلویی ب واژه وصله .

ب واژنم

اولين بار بود كه اقدام ميكردي؟

ن از عید دیگه جلوگیری نداشتم

عزيزم خيلي از بارداري ها قبل از اينكه متوجه بشيم بارداريم سقط ميشه. نگران نباش اين سقط ها مهم نيست چون سن بارداري كمه و اگرم چيزي از بقايا مانده باشه با پريود بعدي كاملا برطرف ميشه.

1 Likes

خب این سقطا برای بارداری های بعد مشکلی بوجود نمیاره

فقظ اگر در روزهاي اينده سوزش و يا خارش و يا ترشحات سبز زرد و يا بودار داشتي بايد بري دكتر تا انتي بيوتيك واست تجويز كنه چون بعد از سقط احتمال ابتلا به عفونت وجود داره و در نتيجه پزشك انتي بيوتيك تجويزميكنه.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.