سقط و ناراحتی های بعدش 😔

من ۸شهریور بود ک بچم سقط شد هی بهم گفتن یادت میره هرچی بگذره بهترمیشی و اینجور حرفا
ولی من واقعا بهتر نشدم
هردقه بیشتر میشه ناراحتیم.همش میگم اگه بچم سقط نشده بود الان شکمم بزرگ شده بود،همش حساب میکنم ک اگه نمیرفت الان چن هفتم بود خیلی بده هیچ چیزیم نمیتونه ارومم کنه
از طرفیم دوتاخواهرشوهرام بارداربودن یکیشون نزدیک ۱ماه دخترش ب دنیا اونده اون یکیم ک با من بود دو سه ماه دیگه
اونارو میبینم عصبی میشم دست خودمم نیس اصن
خیلی حال بدی دارم این روزا :broken_heart::pensive:

12 Likes

بمیرم برات سخت میشه اجی گلم :pensive:
میدونم با چیزی یادت نمیره یا مثلا با خودت بگی تو که تجربه نداری از کجا میدونی ولی بخدا منم خیلی ناراحت شدم از سقط تو زینب و خیلی از بچه ها ناراحت شدم انگار برا خودم بود :pensive:

5 Likes

خدانکنه گلم
واقعا نمیدونم اگه خدا میخواد بگیره ازت پس چرا میده

2 Likes

ی زن وقتی میفهمه بارداره خودش و ی مادر کامل میدونه با بچش تو ذهنش زندگی میکنه من نمیدونم چرا باید اینجوری بشه

7 Likes

خدا داره امتحان میکنه گلم خودتو سرگرم کن

2 Likes

:pensive::pensive::pensive:

تا وقتی فکرشو کنی هی عذاب میکشی گلم
خودتو به چیزی سرگرم کن عزیزدلم

2 Likes

کاشکی باهمچین چیزی امتحان نمیشدیم

2 Likes

خیلی سعی میکنم سرگرم بشم
ولی هروقت تنهامیشم حتی چن دقه همش بغض دارم بچه میبینم واقعانمیتونم خودما کنترل کنم گریم میگیره

2 Likes

بمیرم برات سخته خیلی سخته:weary:

کی باز میتونی اقدام کنی
دلیل سقطت چی بود

3 Likes

خدانکنه گلم
دکتر گفت ۵ماه ولی شوهرم میگه نمیخوایم فعلا
دهانه رحمم باز شده بود دکترم گفت نارسایی دهانه رحم داری کاس بارداری بعدی هم سرکلاژ باید بشم هم پساری

1 Likes

خدا بهت صبر بده عزیزم
آن شا الله فراموش کنی زودتر
خداوند دامن تو سبز کنه به حق این ماه عزیز

2 Likes

برا منم دعاکنید چند ماه اقدامم

1 Likes

دورت بگردم :kissing_heart:

عزیزم انشالله این ماه دامنت سبزبشه

مهسا کامل درکت میکنم بخدا منم همش میگم الان اگ بودن سه ماهسون بود ولی این چیزا بدردمون نمیخورت عزیزم دعا میکنم واست با اولین ایدام باردار شی فداتشممم خودتو عذاب نده

1 Likes

دورت بگردم مهسا جونم
میدونم هیچ حرفی نمیتونه دلتو آروم کنه خواهری :pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

اره واقعا با ناراحتی چیزی درست نمیشه ولی از ذهنمم نمیره
همش تو خلوتم ب خدا میگم اینهمه بچه ب دنیا میان فقط بچه من زیاد بود ک اینجوری شد
من سقط خیلی بدی داشتم پسرمو دیدم خیلی بد بود یاسی خیلی

2 Likes

خیلی حالم بده :pensive:

1 Likes

منم دقیقا مثل تو شهریور قلبش وایستاد قرص دادن سقط کنم ی ردز حالم بده میشینم ب یادش گریه میکنم ی روز میگم من قویم میتونم دارم دنبال دلیلش میگردم ببینم برا چی قلبش واستاد ک بتونم تا دوماه اینده باز اقدام کنم جاش پر شه ولی این دوماه ام تا بگذرع جون میگیره میدونم لامصب درد افتادن ی طرف درد روحی ی طرف سخت واقعا درکت میکنم
شما چند وقتت بود برا چی اینجور شدی؟
من سه ماهم بود ایست قلبی کرد بود بچم:pensive::confused:

1 Likes

تو یدونه سقط داشتی من ۲ تا ، من چی بگم پس

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.