سقط و بارداری مجدد

سلام من در هفته پنجم بارداری سقط داشتم وخود به خود سقط شد بدون قرص کورتاژ بعد دو هفته سونو دادم که معلوم شد هیچ بقایایی نمونده و یه فولیکول 21میل داشتم بعد از یه ماه موعود همیشگی پریودم پریود شدم به نظرتون میتونم اقدام کنم الان پنج روز مونده که دوباره پریود شم یعنی دومین پریود بعد از سقط بعد از اینکه پریود شدم بنظرتون اقدام کنم یا نه؟؟؟:کسی مثل من بوده؟

تا اونجایی که من از این گروهها فهمیدم سه ماهی صبر کن.حالا هم دوستان دیگر جواب میدن هم خانم حکیمی فردا پاسخ میده.اگر تلفن ثابت هم داری از ماماهای گروه سوال کن.

2 Likes

میگن برا اینکه رحم دوباره آمادگی پيدا کنه حداقل 3ماه جلوگیری داشته باشید

خانم حکیمی ببینه جواب میده؟؟؟؟

عزیزم همونطور که بچه ها گفتن باید حداقل ۳ ماه به خودتو و بدنت اجازه و آمادگی دوباره بدی.
خانوم حکیمی یکی از مهربون هاست. ببینه حتما راهنماییت میکنه.
امیدوارم یه بارداری خوب و کامل رو بزودی تجربه کنی

ممنون از راهنمایتون:flushed::flushed:

عزيزم من خودم تو ٩ هفتگي سقط داشتم و الان باردارم حداقل ٣ تا ٦ ماه ماه بايد اقدام نكني شما چون سن بارداريت كم بوده سه ماه حداقلشه تو اين مدت هم سعي كن بدنتو تقويت كني گرميجات و ابميوه طبيعي استفاده كني
ايشالله به محض اقدام نتيجه ميگيري :rose:

2 Likes

عزیزم من دکترم بعد سقطم گفت 3 ماه بعد میتونی باردار شی اما 7 ماه صبر کردم 3 ماه هم از اقدامم طول کشید تا باردار شم 10 ماه فاصله افتاد. شمام که 2 ماه صبر کردید یک ماه دیگه هم صبر کنید به نفع بدنتونه. انشااا… که بارداری سلامت و موفقی داشته باشید ایندفعه

1 Likes

سلام عزیزم
به نظر من شما باید زیر نظر پزشک تون باشید و از ایشون بپرسید که چه قدر بدن شما نیاز داره که استراحت کنه و خودشو ترمیم کنه تا برای بارداری آماده بشه. دوستان درست فرمودن 3 تا 6 ماه زمان لازمه تا بدن آماده بشه اما باز هم برای هر کسی متفاوته و پزشک شما با توجه به آزمایش ها و معاینات می تونن نظر دقیق تری بهتون بدن. انشالا که به زودی خبر بارداری تون رو بشنویم :rose:

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.