سقط مکرر جنین

سلام به اعضای گروه، کسی هست تا حالا سقط کرده باشه؟:cry:

2 Likes

سلام اره یکی توهفته های اول

1 Likes

دلیلش رو متوجه شدید چی بوده؟

سلام من دو بار سقط داشتم پشت سر هم

1 Likes

سلام منم داشتم بدترين تجربه بود خدانياره براى كسى خيلى سخته

2 Likes

آره منم دو تا پشت سر هم سقط داشتم، شما دلیلش چی بود که سقط کردین، من خیلی استرس دارم هنوز دلیلش رو نمیدونم چون گفتن بعد از تمام شدن خونریزی برم آزمایش.

1 Likes

آره واقعا خیلی سخته

1 Likes

من آزمایشای انعقادی فاکتور 5لیدن وپروتئین اس وسی رو دادم
که یکیشون مرز بود
دیگه بارداری بعدیم آمپول انوکساپارین زدم تا هفته 34
الانم پسرم خداروشکر 5ماهشه

من 2 بار سقط داشتم. تو 3 ماهه اول
خیلی سخته
بیش از رنج جسمی اش ، درد روحیش آزار دهنده است. آزمایش دادم مشکلی نداشتم. مشاور ژنتیک گفت سقط هات اتفاقی بوده

3 Likes

انشاالله این بار یه نی نی سالم وخوشمل به دنیا بیاری

2 Likes

مرسی عزیزم
امیدوارم از دعای خیر شما دوستان

1 Likes

تیرویید روهم چک کنید خیلی خیلی موثره

2 Likes

خداروشکر، خدا حفظشون کنه، برای من هم دعا کنید.

1 Likes

آره واقعا از لحاظ روحی ضربه زیادی میزنه، خب الحمدلله، إن شاءالله که به زودی زود نی نی سالم و صالحی خداوند بهتون عنایت کنه.

1 Likes

تیروئیدمم مشکل نداشت، به نظر شما مشکلم از لحاظ کروموزومی میتونه باشه؟، اگه خدایی نکرده باشه خیلی خطرناک هست؟، روش درمانش چطوری هست؟

نه پیش رو نگرفتم حقیقتا دکترگفت یا خارج از رحم بوده یا مشکل کروموزومی نمیدونم چی داشته ازمایش هم نوشت نرفتم الانم30 هفته باردارم

خداروشکر، الحمدلله، برای ما هم دعا کنید در این ماه عزیز🌸

1 Likes

حتما به روی چشم

ممنون، حاجت روا شید🌸

سلام بیشتر سقط ها دلیل خاصی ندارن من خودم سه بار پشت سر هم سقط داشتم اولی دوقلو بود که یک قل تو سه ماه اول دومی هم شش ماهگی زایمان زودرس.دو بار دیگه هم تو سه ماه اول سقط شد.تمام آزمایش های هورمونی و ژنتیکی و عکس رنگی و لاپارسکوپی و… همه رو انجام دادم ولی همه سالم بود تو بارداری چهارمم دکترم از همون اول آمپول هپارین داد گفت شاید مشکل انعقاد باشه سرکلاژ هم کرد.الان خدا رو شکر دو تا دختر دارم یکی سه ساله یکی هم یک ماهه.
فقط اصلا استرس نداشته باشین انشاءالله که بارداری خوبی داشته باشین فقط استرس خیلی تاثیر داره.
راستش پیش یک دکتر خیلی خوب برا سقط هام رفته بودم گفت حتی تا ۷تا سقط هم طبیعی ولی واقعا سخته.انشاءالله که خدا برا کسی نیاره.

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.