سقط عمومی و بارداری کاملا ناخواسته

سلام یکی از فامیل های ما چند وقت پیش دچار بارداری ناخواسته شد جنین حدود ۴۰ روزش بود و برای حفظ ابرو سخنی به میان نیامد این فامیل ما خود را زیر دستگاه پرس ۱۲۰ کیلویی انداخت و بلافاصله لخته ی کوچکی ازش خارج شد و خونریزی فوق العاده شدید و درد های وحشتناک ناحیه ی تناسلی زیر شکم ناحیه ی تحتانی کمر شروع شد این خانم بنا به مشکلات اعصابی که دارد قرص های اعصاب زیادی مانند ونلافیکسین نیز مصرف میکند هنوز بعد از گذشت ۱۱ روز هم خونریزی زیادی دارد و هم درد فوق العاده زیادی در نواحی ای که ذکر کردم دارد چیزی که ما را نگران میکند داشتن علائم بارداری در ایشان میباشد یعنی پس از سقط علائم بارداری را دارد البته این علائم تا ۳ روز اول کم شده بود بعد دوباره شروع شد و متاسفاته عوارض جانبی قرص های ایشان دقیقا مشابه علائم حاملگی است حالا ایشان به هیچ عنوان به دکتر دسترسی نداردبه احتمال چند درصد جنین سقط شده؟! علائم بارداری تا په مدت باقی می میاند؟! استفاده از بیبی چک به طور مجدد کی صورت میگیرد؟!چه خوراکی هایی مصرف کند که مطمئن شویم سقط صورت گرفته است؟!

چی؟؟؟؟؟؟:thinking: زیر دستگاه پرس ۱۲۰کیلویی؟؟؟؟؟که چی بشع اصلا چی هست… خیلی میبخشید ناراحت نشیدا اما بنظرتون خودش رو پرت میگرد جلو ماشین بهتر نبود؟؟؟ اینطورهم کامل سقط میشد علایم بارداریم کلا ازبین میرفت. خو واقعا این چه کاریه؟؟؟؟میخواد سقط کنه با دارو،سقط کنه یا بره دکتر این چه کاریه،اخه. واقعا ادم تو کار،بعضیا،می مونه. امیدوارم فقط بخیر بگذره

2 Likes

ببخشید جناب وقتی ماجرا رو نمی دونید لطفا چیزی نگید ایشان بخاطر بیماری نمی توانند قرص مصرف کنند

فک کنم وقتی اینقد خونریزی دارن سقط شده.ولی بره آزمایشگاه آزمایش خون بده ببینه بارداره یا ن

:joy::joy::joy::joy: جناب رو خوب اومدید. شماهم لطف کل کل ماجرا رو تعریف کن تابدونیم.اینجا کسی علم غیب نداره جناب

1 Likes

کل ماجرا همینه فکر میکنم توضیحاتم جامع و کامل بود درباره ی موضوع

مگه حامله شدن بی آبرویی داره اخه؟خب خدا خواسته بچه دارشدن.چرا هم ب خودش هم ب طفل معصوم ضربه میزنه.بره آزمایش بده مطمئن بشه ک اگ مونده بچش مواظبش باشه.بابا ی ملت دارن از جون .وزندگیشون میزنن ک بچه داربشن اونوقت فامیل شما نمیخاد حالا ک خدا داده

1 Likes

قربون حکمتت برم خدا

2 Likes

اره والا فاطمه جون.ی سر برو بچه هایی ک تو اقدامن ومنتظربچه دارشدن.اونا چ تو دلشون بعضیا چی
البته هرکسی خودش میدونه وخدای خودش ک بچه میخاد یا نه

یکی مث من کاری نمونده نکنم بلکه خدا یه نظرم کنه یکی هم دنبال سقط چی میشه خدا از اولش برا اونا ک میخوان بده اون روز رفتم دکتر یه خانوم با شوهرش از روستا اومده بود بچه ۵ ماهه رو سقط کنه گفتم گناهه چرا سقط ؟گفت فک میکردم پسره در حایکه یه دختر و یه پسر داشت دستم خورد صورتم اونقد گریه کردم گفتم تو دو‌تا گناه میکنی یکی قتل بچت یکی قتل دخترا …

2 Likes

حتماحکمتی هست توکار خدا.ایشالله ک خیره.منم همش دعامیکردم دوقلوداشته باشم و نشدحالا ک خدا یه دختر بهم داده خیلی سختمه بزرگ کردنش چون اینجاتنهام حتی شوهرمم اونجور ک باید نمیتونه کمکم کنه.حالا حکمت کار خدا را میفهمم ک بهم دوقلو نداد

1 Likes

وای جنین ۵ ماهه؟اون دیگ کامل شده خدا رو خوش نمیاد

اره من سر اون یه هفته تو‌خودم بودم مث دیونه ها

عجب دنیایی . تا حالا خواب بوده ک شده ۵ماهش بی زبون حالا میخاد ی انسان ک دیگه زندس بکشه . بعضیا واقعا عقب مانده هستن از لحاظ فرهنگی

4 Likes

به نظر میاد آقا باشی؟

فکر میکنم سقط شده اما گاهی وقتا با کارایی مثل چیزی ک این خانم انجام داده یا داروهایی ک تو بازارن جنین کامل دفع نمیشه و یه تکه هایی ازش باقی میمونه ک خطرناکم هست. البته مقدار هورمون بارداری بعد از سقط به مرور کم میشه. در هر صورت سونو باید انجام بده تا مشخص بشه بدون سونو تشخیص نمیشه داد

به ما اینجا هیچ ربطی نداره و هر کس مسئول کارای خودشه. اما اگه متاهله بارداری تو هر شرایطی به هیچ عنوان بی آبرویی نیست که گناه یه بچه رو گردن بگیره. اگرم مجرده یا رابطه دیگه ای داشته ک بازم بیمارستان بره مشکل قانونی پیدا میکنه

نظرات همتون رو خوندم بچه زمانی خوبه که خودخواسته باشه و به زور نباشه بعدشم جنین صرفا یه مشت سلوله و قبل ۴ ماه هم انسان حساب نمیشه لطفا اینقدر احساسی با اینگونه مسائل برخورد نکنید من به صورت تخصصی رشته ی تحصلیم زیست شناسی هست و من در جنین چیزی به جز مشتی سلول و توده ی ترفوبلاستی نمی بینم البته از حرفام ناراحت نشد ولی بچه فقط زمانی خوبه خودخواسته باشه و حاصل عشق باشه نه تجاوز و زور بهتره احساسی با این مسائل برخورد نکرد اولویت همیشه یک انسان بالغ و دارای عقل و شعور هست

کاملا مشخص بود از وضعیت این خانم سوء استفاده شده و بچه نامشروع هست

من فقط میخوام بدونم علائم تا کی باقی میمونه دلیل اصلی ایجاد حساب کاربری تو این سایت هم همین بود بلکه تفرادی که تجربه ی سقط دارن اطلاعات ارزشمندشون رو در اختیارم بگذارند وگرنه من از کل فدایند بچه دار شدن بیزارم بهزم معذرت میخوام اینخا صرفا نظراتم هستند

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.