سقط در ۴ هفته

سلام من تو ۴هفته سقط داشتم و علتش برام نامعلومه .آزمایش سونو هم رفتم همه چی اوکی بود شوهرمم آزمایش داد سالم بود خیلی میترسم دوباره تکرار بشه هرچند ۳ماه دیگه باید اقدام کنم کسی بوده مثل من باشه و حاملگی بعدی خوبی داشته باشه؟

نگران نباشید اگر آزمایشات سالم بوده جای نگرانی نیست توی این سه ماه خودتون رو تقویت کنید تا بدن تون برای بارداری بعدی آماده بشه

1 Likes

من هنوز آزمایش قبل بارداری و پاپ اسمیر انجام ندادم یعنی هر دکتری که رفتم گفتن لازم نیست آیا واقعا لازم نیست؟ممکنه بخاطر ضعیف بودن این مشکل برام پیش اومده باشه چون من فقط فولیک اسید استفاده میکردم و ویتامین دیگه ای دکتر بهم نداده بودن

آزمایش قبل بارداری خیلی مهم چون کمبود هرویتامینی باعث یک مشکل تو جنین میشه،مثلا ویتامین دی کمبودش باعث سقط میشه

2 Likes

عزيزم حتما به 1 متخصص زنان مراجعه كن و بگو واست آزمايش قبل از بارداري بنويسه و همونجا به دكتر بگو 1 تست پاپ اسمير ازت بگيره.

1 Likes

دوست من تو هفته 8 سقط كرد بعدش باردار شد و خدا را شكر بچه اش 1 ارديبهشت امسال بدنيا اومد

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.