سقط در هشت هفتگی

سلام خسته نباشید ۲۹ سال دارم و هفته قبل متوجه شدم باردارم و هفته هشتم بارداری هستم چون در شرایطی نبودم که نگه اش دارم با قرص سقط کردم ی لخته خون اندازه ی بند انگشت و ی لخته سفید رنگ دارای رگ خونی اندازه دو بند انگشت نسبتا گرد دفع کردم آیا بقایای جنین چیزی مانده ؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید الان دو روز میگذره دارو عطاری و پیاده روی انجام میدم اما درد شدید نشانه دفع دوباره ندارم

ظاهرا شما سقط کردی اما اینکه بقایایی مونده یا نه با سونو مشخص میشه… تو سقط های طبیعی دوهفته بعد از سقط دستور سونو میدن که ببینن چیزی مونده یا نه…

سلام عزیزم، فاطمه جان درست میگن حتما برید سونوگرافی تا مطمئن بشید که کامل دفع شده یا نه.

ممنونم بله برای فردا نوبت دارم و دوباره ی هفته بعد امیدوارم چیزی نمانده باشه :confused:

انشالا که چیزی نیست

1 Likes

عزيزم حتما بايد سونو بري و ازمايش تيتر بتا بدي

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.